לא יוצא מהעיר עבור אף אחת

מאת: רוני, מערכת החצי השני

בהתחלה נפגשנו בתל אביב, שבעיני, כמי שבאה כל הדרך מהוד השרון, זה מגניב. תמיד חלמתי שיהיה לי בחור תל אביבי, שיושב עם כפכפים בבתי קפה בשדרת רוטשילד, ומהרהר על דברים ברומו של עולם, אחד פילוסוף או אפילו אדריכל שיספר לי על הבנייה של הבאוהאוס וייקח אותי לשוק הכרמל לבחור מצרכים ונכין ביחד סלט הכי טרי שיש. אידיאליסט, תל אביב, מגניב, שבערב יוצא למסיבות אקולוגיות ומדבר על זה שיום אחד הוא ירצה בית עם גינה. אבל איפה החלומות ואיפה המציאות. ברגע אחד קלטתי שהבחור לא זז מהעיר, שכל עולמו והנאותיו מסתכמים בבית הקפה השכונתי, בספריית ה-DVD  הביתית, שהוא מאזין למוסיקה אבל הכל בבית או בבית הקפה ליד וזה התחיל לשעמם לי. לא הבנתי איך הבחור רוצה לחזר אחרי אם אפילו פעם אחת הוא לא בא לדירה שלי,  לא מעוניין להכיר את החברות שלי אלא אם כן הן יעשו עליית רגל לתל אביב. בקיצור, הבחור תקוע, גם במקום אחד וגם בחיים. הוא תל אביבי שהתבגר פיזית אבל לא מנטלית. אז מה אם הוא לומד בתוכנית MBA Executive? הוא מבחינתו מחפש את עצמו ולא בטראקים בדרום אמריקה או באשראמים בהודו אלא בתל אביב ובקצב הזה, לדעתי, הוא כנראה לא ימצא כלום. מרגישות כמוני? איך תדעו היכן הבחור שלכן תקוע אם בתל אביב, בפאזה אחרת בחיים או אפילו לא בדרך לצאת מאתר ההכרויות? לפניכן מספר טיפים לזיהוי החולשות של הבחור שלכן.

על מה הוא מתעקש
בדקו תמיד על מה הוא מתעקש וזה קטנוני למשל, שרק הוא ינהג, או שאת תבואי ר לדירה שלו והוא לא לשלך, או למשל, שתמיד תשבו באותו בית קפה, יש דברים שמצביעים על עיקשות של פרד שבהמשך עלולים לפגום בקשר, אם למשל, הוא יתעקש שלא תתחתנו או שתתחתנו רק בתנאים שלו או שתגורו רק באזור של העיר שהוא אוהב ועוד דברים שאתן צריכות לשאול את עצמכן אם תהיו מוכנות להתפשר עליהם.

מה הם הקווים האדומים שלו
למשל, שהוא כועס שאת לבושה במחשוף או שהוא לא מוכן לצאת מהעיר או שיהיו לך ידידים. אלה תנאים שאת צריכה להתמקח עליהם אם את לא מעוניינת שהבחור שלצידך יגביל אותך. האהבה צריכה לתת לך מרחב תנועה, להעצים אותך ולא הפוך אותך לבחור פאסיבית.

כמה זמן הוא לוקח הפסקה
מהעבודה, ממך, רואה טלוויזיה מסביב לשעון או מחפש את עצמו. יש גבול לכמה את יכולה לסבול שהוא לא עושה כלום, משוטט, מתקשר אליך בלי הפסקה כי משעמם לו. אם את לא רוצה בחור תלותי, אל תתני למישהו שנתמך בך להישען עלייך עד כלות, שימי לזה סטופ עכשיו.

מי החברים שלו
הרבה פעמים, החברים משקפים את מי שאנחנו והחברים שלו יראו לך מי הוא או למי הוא מתחבר, אם מדובר בחבורה שאת לא מתחברת אליה ויש לכך סיבה טובה ולא סתם כי את מדמיינת שהם לא מחבבים אותך, אולי הבחור שלך לא הולך בכיוון הנכון, ואולי החבר'ה מהווים השפעה רעה עבורו ורוב הסיכויים שלא תעמידי אותו בסיטואציה לא נעימה בה הוא צריך לבחור ביניך לביניהם אז או שתמצאי לו גם חברים חדשים שירימו אותו לגבהים חדשים או שתסבלי בשקט ותתמודדי עם זה.

קשור לאמא
אוהב ולא יכול בלעדיה ברמה שכל דבר הוא חייב לספר לה, להתייעץ אתה והכל לפנייך, מבחינתו אמא זה במקום הראשון שזה מראה על בן אוהב אבל ברגע שהוא מעניק משקל רב יותר לאמא שלו ולא מסוגל לנשום או להחליט בלעדיה זה מצביע על ילד שלא התבגר ואם את לא רוצה להיות אמא של בעלך לעתיד, או שחמותך תהיה האישה השנייה בבית, אז שווה לך לבדוק אם אפשר לדלל את הקשר העז הזה או פשוט להשלים עם זה שאמא יש רק אחת וזו לא את.

 

 

 

 

 

 


0