קל להכיר ולחזר

 הכרויות אדמאים

מאת מערכת אתר הכרויות החצי השני

 

בפני המחזר המתחיל ניצבות משימות קשות: להתחיל עם מישהי, למשוך את תשומת לבה, להגיד את המשפט הנכון בזמן הנכון, להרשים אותה בכל דרך אפשרית ולבלוט מבין המועמדים הרבים, לחכות בציפייה מורטת עצבים שהיא תענה בחיוב ואם לא – לעבור לבחורה הפוטנציאלית הבאה, למשוך מדייט לדייט, לתחזק מערכת יחסים.
אומרים שכל ההתחלות מאתגרות, אבל יש הבדל בין מאתגר למתסכל. לא כולנו נולדנו לחזר במרץ, חלקנו התייאשו בדרך, אחרים פרשו בשיא, חיזור יכול להיות עניין מעייף.
אבל כשעושים מנוי לאתר הכרויות אקדמאים אפשר בהחלט לפשט את התהליך וליהנות תוך כדי חיזור. לפניכם מספר יתרונות להכרות באמצעות אתר הכרויות באינטרנט. שיהיה לכם קל יותר בחיי האהבה.

להכיר 24 שעות 7 ימים בשבוע
באינטרנט אפשר להכיר נון סטופ בלי מגבלה של זמנים, אין לכם רק דקה להרשים או אפשרות להתחיל רק בסיטואציה חברתית.
בניגוד להכרויות בפאבים ובמסיבות בהן ניתן להתחיל רק במעמד המפגש, ותוך כדי שמסביב יש עוד אנשים וקשה מאוד למשוך תשומת לב, הרי שבאינטרנט האפשרויות פתוחות בפניכן ואפשר ליזום חיזור בכל שעה במהלך היום. בכל רגע פנוי, כשמתחשק, כשמגיעים הביתה מהלימודים או חוזרים מהעבודה. אין יותר תירוצים לדחות את החיזור למחר או לחודש הבא. לא צריך להתלבש במיוחד, אפשר להכיר גם בפיג'מה ועם נעלי בית, כשחשוך או מואר, כשהטלוויזיה דולקת או תוך כדי סעודה.

להכיר מכל מקום
נסעתם לחו"ל? אתם תקועים בעבודה עד מאוחר? יש לכם מבחן דחוף בלימודים? אל דאגה. בכל טיימינג, בכל מקום בו יש חיבור לאינטרנט ניתן להיכנס, ליזום, להגיב לפניות ולקדם את ענייני הדייטים כך שתתפנו או תחזרו הביתה או לארץ, תוכלו לצאת לדייט.

להציג את עצמכם בלי לגמגם
עבור רבים מאיתנו קשה מאוד להכיר אנשים פנים מול פנים כי אנחנו לא מצליחים להציג את עצמנו בדרך אטרקטיבי מספיק או מתבלבלים, מגמגמים ומתביישים. בהכרויות באינטרנט אתם יכולים לכתוב אינספור סקיצות עד שתגיעו לגרסה שמציגה אתכם בצורה אמינה אך גם אטרקטיבית, שתמשוך מחזרים. אחרי שדייטים פוטנציאליים יקראו הם יכירו אתכם ויהיה קל יותר, על סמך הרקע הזה, תוכלו לנהל דיאלוג נעים.

לבחור מתוך מבחר
חופש הבחירה הוא אחד מהיתרונות הבולטים לחברות באתר הכרויות באינטרנט, הוא שאפשר לבחור מתוך "מועמדים" רבים כך שלא צריך להתפשר. כמו כן, היות ומוגש לכם הרקע על כל אחד מהם, תוכלו להסיק מסקנות מהכרטיס אודותיהם: תחומי עניין, קווים לדמותם, התמונה שתסייע לכם לראות אם הם לפי טעמכם. כשמגדילים את המבחר, גוברים הסיכויים למצוא אהבה ולהכיר מישהו שמתאים לכם. כמו כן, תוכלו לצאת למספר דייטים עם אנשים שונים ולבחור מי הוא בחיר ליבכם (כמובן שחשוב לא להוליך שולל אנשים, אם מישהו לא מתאים לכם ואחד אחר מעניין אתכם, סיימו יפה את הקשר הראשון חסר הסיכוי והמשיכו לקשר הפוטנציאלי הבא).

לצאת ליותר דייטים
כשמנויים לאתר הכרויות אקדמאים לא צריך לחכות כל פעם מחדש להזדמנות הבאה שלכם, לזה שתפגשו מישהו, שמישהו יזמין אתכם לדייט. באתר יש מספיק אנשים שתרצו לצאת אתם לדייט וכך תוכלו לקבוע מראש דייטים למהלך השבוע או לחודש הקרוב מבלי לחכות שיצוצו הזדמנויות. זכרו שיש תקופות בחיים בהן מעגל החברים מצטמצם וקשה יותר להכיר אנשים חדשים ואתם בוודאי לא מתכוונים להחליף עבודה או להתחיל ללמוד רק כדי להגדיל את מעגל החברים. באתר הכרויות אקדמאים יש הרבה מאוד אנשים בסטטוס שלכם, שמחפשים הזדמנויות ויהיה לכם קל יותר לקבוע דייטים.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125