סליחות לכל הדייטרים

 הכרויות אקדמאים

מאת: מערכת אתר הכרויות החצי השני

יש דברים שקשה להגיד בסוף הדייט כמו למשל, שאנחנו מתנצלים שאיחרנו, שהגענו מיוזעים או שלא נתנו לך לדבר או להפך – שלא אמרנו מילה, שהסתכלנו הרבה על השעון, שפזלנו לאחרים, ששיגענו את המלצרים, שחתכנו מוקדם וגם אחרי הדייט – שלא התקשרנו למרות שהבטחנו, שאנחנו לא מעוניינים וסתם גוררים את הקשר, שזה הכל לחץ חברתי, שאנחנו מבולבלים ושזה לא יקרה יותר אף פעם. אז לכבוד יום כיפור וימי הסליחות, אספנו כמה סליחות שלא ביקשנו אולי בקול רם אבל לפעמים הן טמונות עמוק בלב. דברים שהיינו רוצים להגיד ולא העזנו.

הצבנו את עצמנו ראשונים
לפעמים אנחנו כל כך לחוצים למצוא אהבה שאנחנו שוכחים שלטנגו צריך שניים. במקום להקשיב לצד השני, לבדוק אם הוא מתאים, מה יש לו להגיד, להכיר אותו באמת, אנחנו רוצים רק להרשים ולהרשים ובמקום להרשים אנחנו רק יוצרים אנטי. אנחנו מדברים על עצמנו יותר מדי, אנחנו מתרברבים, אנחנו מתפרצים לדבריו, רק הדעה שלנו קובעת ואנחנו מוצאים את עצמנו מנהלים דיאלוג עם עצמנו. מעכשיו אנחנו נותנים לאחרים במה ומקום בלב.

פסלנו דייטים בלי לתת צ'אנס
על פניו, אנחנו אומרים שאנחנו מוכנים לקבל הכל, שאנחנו פתוחים להצעה, אבל בפועל אנחנו מתקשים לאשר אנשים רבים. רובינו מסתובבים עם תדמית מסוימת של עצמנו, של האנשים שמתאימים לנו ולא מוכנים להתפשר על אף בפרמטר. לעיתים צריך קצת לצאת מ"אזור הנוחות" ולחשוב מי עוד יכול להתאים לנו. אולי דווקא מי שחשבנו שהוא לגמרי לא הטיפוס שלנו הוא האדם הנכון עבורנו? סליחה לכל המחזרים שפסלנו על בסיס שטחי בלי סיבה. מעכשיו ניתן יותר הזדמנויות, נצא ליותר דייטים ואולי נפתיע את עצמנו.

לא קיימנו הבטחות
בטח שנתקשר, מיד אחרי החג, נקבע לצאת בסוף השבוע הבא. לא, אנחנו לא רואים מתראים עם אף אחד כרגע רק איתכם, כל מיני הבטחות שנזרקו לאוויר או שקרים קטנים ולכאורה לא מזיקים שאמרנו בלי לחשוב פעמיים או מחשש לפגוע. כוונות טובות שלא עלו יפה ופגעו במישהו. עדיף להגיד את האמת גם אם היא כואבת, כמו שאתם מצפים שיגידו לכם את האמת כך גם אחרים רוצים לדעת ולא לפתח ציפיות שאין להן אחיזה במציאות. מעכשיו אם לא מעוניינים, חותכים בזמן או ברגע שהחלטתם על כך.

לא מיהרנו להתחייב
כשמתחילים לחפש אהבה חשוב להיות כנים בנוגע למטרות שלנו. אם אנחנו נרשמים לאתר הכרויות אקדמאים, אנחנו מחפשים קשר רומנטי, מערכת יחסים, מחויבות. אנחנו לא שם רק כדי לראות ולהראות או לבדוק את "פני השטח" ולכן, אם התחלתם לצאת לדייטים כשאתם בכלל לא בטוחים מה אתם מחפשים ואם בכלל מתאים לכם עכשיו בחיים מערכת זוגית יציבה – אל תצאו לחפש. קשר רומנטי לא בהכרח ישנה אתכם, אל תחכו ל"הארה" פתאומית, אנשים מוצאים אהבה כשהם מחפשים אותה ומוכנים לקבל אותה לחייהם.

שכחנו להביע חיבה
אולי לא כולנו אנשים של מגע או של מחמאות, אבל באהבה צריך להתאמץ יותר ולחזר. מחוות רומנטיות בכל הסגנונות מתקבלות בברכה ואם שכחתם להגיד אני אוהב אותך יותר מדי פעמים או לא הראתם שאתם מעוניינים, אתם לא יכולים לבוא בטענות לצד השני שהוא לא ביקש. יוזמה היא שם המשחק, כדי לקבל צריך לתת ולכן, מעכשיו אנחנו מודעים יותר להתנהגות שלנו בחיי האהבה. זוגות שמצליחים לתחזק מערכת יחסים הם זוגות ששמים יד על הדופק ויודעים כיצד לנהל נכון, בצורה אפקטיבית ונעימה את חיי האהבה שלהם.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625