השנה הזאת מתחילה ביחד

 אתר הכרויות אקדמאים

מאת: ענת

שנה חדשה בפתח ואתם בטח שואלים את עצמכם: מה, כבר עברה שנה? אז כן, עוד שנה עברה ובמה היא תהיה שונה מהקודמת?
זו שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם ולהחליט מה יהיה – אתם אלה שאחראים לגורלכם. אם שנה שעברה לא השקעתם מספיק אנרגיות בחיפושים אחרי הפרטנר המתאים, יצאתם למעט מדי דייטים ולא הצבתם את החיפוש אחרי אהבה במקום הראשון בחייכם, אז השנה כדאי לשנות את סדר העדיפויות ולתת הזדמנות ללב שלכם להתחמם ולחמם מישהו אחר.
לפניכם מספר דרכים איך לעשות את ההבדל המבוקש ולהשקיע השנה במציאת אהבה.

מחשבות על העתיד - איפה אתם רוצים להיות השנה
דמיינו את החיים לבד...לא נראה טוב נכון? אז עכשיו שאתם מבינים למה לא כדאי להישאר לבד ואיך כיף לראות את החיים וליהנות מהחיים השניים, תתחילו לחשוב איך אתם באמת משנים את החיים שלכם. קודם, עושים מנוי לאתר הכרויות אקדמאים, אחר כך משקיעים יותר זמן ואנרגיות בדייטים, לא מפספסים הזדמנויות ונותנים לכל דייט את הצ'אנס המגיע לו. עושים הכל כדי לא להיות לבד אלא בזוגיות טובה ומאושרת (כמובן לא מתפשרים על האושר, זוגיות טובה היא הפיתרון ולא כל זוגיות באשר היא).

משנים תפישה, משנים את המזל - לחשוב בזוגיות
אם כל הזמן תחיו ב"מוד" של סולו ותשבו על עצמכם כעל ישות פרטנית, תתרגלו לעשות דברים לבד או לסטטוס שלכם כרווקים, יהיה לכם הרבה יותר קשה לעשות את השינוי המבוקש ולחיות בתפישה זוגית. פעמים רבות, רווקים שהתרגלו לישון לבד, לאכול לבד או לשים את עצמם לפני בן הזוג לא מצליחים לנהל קשר זוגי בריא ותקין ולכן, חשוב שתשנו את דפוסי המחשבה שלכם ותתרגלו לחשוב בזוג.

הגישה משחקת תפקיד חשוב - להפסיק עם הרחמים העצמאיים
כמה כבר אפשר לספר לעולם שאתם לבד כי אתם לא מוצאים אף אחד? קודם תעשו כל מה שאפשר לעשות למען האהבה. רחמים לא עוזרים לאף אחד הם רק גוררים ייאוש, תחשבו חיובי, תחשבו על זה שבשנה הבאה תהיו במקום אחר, תזכרו שאומללות היא לא פוטוגנית וגם לא נחשקת ולכן, אם ברצונכם להיות נחשקים יותר, אז כדאי שתאמצו חיוך גדול וצאו לדייט בהרגשה שאתם כובשי לבבות ושלכל אחד יהיה מזל שהוא אתכם.

ההשקעה משתלמת - מה אתם עושים בשביל אהבה
הגיע הזמן לחשבון נפש: כתבו בדיוק את דרכי הפעולה שלכם במרוץ בעקבות אהבה. קודם כל אתם נרשמים לאתר הכרויות, אחר כך אתם מפנים את הזמן ויוזמים ועונים לפניות, אתם אקטיביים ולא מחכים שהפרטנר יקליק עליכם וירדוף אחריכם, לאחר מכן, דייטים וכמה שיותר, שהלו"ז יהיה עמוס בדייטים ואחר כך כמה שיותר להניע לפעולה, דייט שני ומשם לשלישי ואם יהיה לכם ממש טוב לכו תדעו אולי בסוף השנה תעברו לגור ביחד.

עניין של זמן – יש לכם שנה שלמה
אסור לדחות דברים, כי אחרת הם עלולים להתפספס אבל זה גם לא אומר שאם הבטחתם לעצמכם שהשנה תהיה אחרת שבהכרח אתם חייבים להתחיל עוד היום. נסו לסדר לכם לו"ז ולפנות את הזמן שבאמת תספיקו אולי אחרי החגים אבל לא רחוק מזה, מצד שני, לא לפעול בלחץ כי אז תגיעו לדייטים מתוחים ואתם עלולים לייצר רושם ראשוני מטעה. קחו את הדייטים ואת חיי האהבה שלכם בחשבון וחשבו עליהם כל הזמן. אם צריך, אז גם התייחסו לזה ביומן עם תזכורות. היכון, הכן, צאו לדרך. 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125