מקומות למצוא אהבה

 אתר הכרויות אקדמאים

מאת: מערכת אתר הכרויות החצי השני

אתם באמת חושבים שתמצאו אהבה בפאב? באור העמום של הבר, בין כל האנשים שיושבים צפוף ומתלחששים או במסיבה כשאף אחד לא מצליח לדבר ברעש מחריש אוזניים? אפילו בהרצאה משותפת באוניברסיטה, לא בהכרח תצליחו לשבת ליד אותו אחד שמצא חן בעיניכם ויתכן שתגררו שנה שלמה בתהיות אם הוא בכלל הבחין בכם.
אז נכון שיש אנשים שמצאו בקלות אהבה ובדרכים מפתיעות ובלתי צפויות כמו בטיול בדרום אמריקה או אפילו בתור לכרטיסים להופעה, בזמן נסיעה באוטובוס או במפגש אצל חברים של חברים, אבל רבים מאיתנו פשוט מחפשים אהבה במקומות הלא נכונים מתוך תקווה ש"לחברה שלי זה קרה אז למה לא לי" או מתוך חוסר יכולת לאתר דרכים חלופיות שיפיקו את הדייט המבוקש.
לרוע המזל לא כולנו ניחנו באומץ לב, בתעוזה, ביכולת חיזור או בפנייה יזומה פנים מול פנים. רבים מאיתנו מגיעים למפגש ואז חוששים להתחיל ומפספסים את ההזדמנות היחידה ליצור שיחה.
לפניכם כמה מקומות בהם קשה למצוא אהבה ואיך אתר הכרויות אקדמאים יכול לפתור לכם את הבעיה שמתעוררת באותו לוקיישן.

לא חופשי על הבר
המקום: פאב שכונתי, טרנדי
הפוטנציאל: הרבה מאוד אנשים רבים מהם פנויים וחלקם אפילו מגיעים במטרה תחילה לפגוש את אהבת חייהם.
הבעיה: קשה מאוד ליצור קשר עין בפאב, כי אנשים יושבים סביב שולחנות או על הבר וזה דורש מכם לסובב כל הזמן את הראש ו"לבדוק" מי נכנס ואז לרמוז לו מרחוק שאתם מעוניינים. מעטים ייגשו פיזית לדבר ומעטים עוד יותר יבינו את הרמז. מעבר לכך השפעת האלכוהול עלולה לגרום לכם לראות אנשים באור חיובי או שלילי יותר מכפי שהם באמת.
הפיתרון: באתר הכרויות אקדמאים אתם יכולים ליצור קשר בקלות, ממרחק, כל שעות היממה וקל יותר לראות מי "נכנס" לאתר, מי חדש, מי מתאים לכם וזאת מבלי לשתות או לתכנן במיוחד יציאת ערב לצורך חיפוש פרטנרים.

יותר מדי תחרות במסיבה ואי נעימות גדולה
המקום: מסיבה במועדון או אצל חברים או באוניברסיטה.
הפוטנציאל: שוב, הכמות של הרווקים והרווקות שמגיעים ליהנות, במסיבה של חברים יתכן שמדובר גם באנשים ששמעו עליכם וקיבלו את "הרקע" המבוקש.
הבעיה: יתכן שיש יותר מדי תחרות, יותר מדי מתעניינים ששמו עין על אותו בחור או בחורה עליהם חשבתם. יתכן שהחבר שלכם יידחף וינסה לשדך לכם בכוח מישהו שלא כל כך מושך אתכם, שלא לדבר על כך שתחושו אי נעימות לבלות אתו כל הערב רק בגלל שהבטיחו לכם שנועדתם זה לזו.


מפגש ארעי יכול להישאר ארעי
המקום: בתור לאוטובוס, בבית קפה, בחנות ספרים, בקניון, בכל מקום לא מתוכנן
הפוטנציאל: מפגש בלי לחץ שפשוט קורה וזורם מעצמו, וכמו כן יש לכם הזדמנות לדבר באופן אישי ויחידני עם אותו אדם וכך להתרשם ממנו אחד על אחד בלי גורמים מעורבים.
הבעיה: אין לכם שום רקע על אותו בן אדם כי זה עתה פגשתם אותו והוא יכול להיות הכי מתאים לכם בעולם או הכי לא מתאים לכם בעולם. כמו כן, אותה סיטואציה יכולה להיות קצרה מדי (למשל, האוטובוס מגיע או החנות נסגרת) ותצטרכו להחליט מהר אם יצא מזה דייט.
הפיתרון: באתר הכרויות אקדמאים תוכלו לקבל רקע מקיף גם אם סובייקטיבי על אותו אדם כולל השכלתו, מקום מגוריו, תחומי העניין שלו וכך לדעת בדיוק אם אותו אדם מגיע עם סיפור חיים או תחביבים שמעניינים אתכם או שהוא לא הטיפוס שלכם (לפחות לא כפי שעולה מהכרטיס שלו באתר הכרויות אקדמאים).

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125