טיפים להצלחה באתר הכרויות

מאת: מערכת החצי השני

הגיע הזמן להתעורר, החגים כמעט תמו ושנת הלימודים האקדמית אוטוטו כאן, ובאתר הכרויות אקדמאים מחכים לכם מועמדים רבים שישמחו לכבוש את ליבכם.
רבים מאיתנו מתקשים לשבור את המחסום של מציאת אהבה באינטרנט, אך ברגע שתתחילו ותעשו את הצעד הראשון, תגלו שמדובר בעולם ומלואו עתיר אפשרויות והזדמנויות למציאת קשר זוגי.
כל אחד יכול למצוא אהבה באתר הכרויות אקדמאים במידה והוא כמובן מקדיש את עצמו למטרה, בשל רגשית, מוכן להתחייב ולוקח חלק פעיל בתהליך.
כדי לשפר את הסיכויים שלכם לאתר מערכת יחסים רומנטית באמצעות האתר, הכנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם להפוך למחזרים נחשקים ולקדם את העניינים בדרך הנכונה.

צעד ראשון - מוכנות רגשית
לכל אחד מאיתנו יש קצב משלו: יש מי שמדלגים ממערכת יחסים אחת לשנייה מבלי לקחת זמן לאחות את השברים או לאגור כוחות בעוד אחרים לוקחים את הזמן וזקוקים למנוחה רגשית ונפשית לפני שהם ממשיכים לקשר הרומנטי הבא. אתם מכירים את עצמכם הכי טוב שאפשר ורק אתם יודעים מה מתאים לכם יותר – להתחיל מערכת יחסים עכשיו או יותר מאוחר. כל עוד אתם לא דוחים שוב ושוב את תחילת המנוי באתר הכרויות אקדמאים, והסיבה היא רק התאוששות רגשית הרי ששווה לקחת קצת זמן כדי לקחת ברצינות את החיפוש שלכם אחרי אהבה. ברגע שתהיו מוכנים, יהיו לכם יותר אנרגיות להשקיע בחיפוש, בתהליך החיזור ובדייטים.


צעד שני – כרטיס מנצח
כמו שאתם משקיעים בהופעה החיצונית או בראיונות עבודה, כך שווה להשקיע בכרטיס שלכם באתר הכרויות אקדמאים. זה השער שלכם למציאת אהבה והדבר הראשון שמי שיתעניין בכם יראה ולכן, חשוב שהתדמית שתציגו שם תהיה אטרקטיבית ככל שניתן אך גם נאמנה למקור. בלי זיופים ושקרים לבנים שיובילו למציאת בני זוג לא מתאימים ומצד שני, הבליטו את היתרונות שלכם, ציוני דרך בולטים, דברים מעניינים על עצמכם, מי אתם מחפשים וכמובן השקיעו בתמונות מחמיאות במיוחד.


צעד שלישי – זמינות מקסימאלית
אי אפשר להשיק כרטיס באתר הכרויות אקדמאים ואז לנסוע לחו"ל לשנה או לא להחזיר טלפונים חודשים ארוכים רק כי היה לכם לחץ בעבודה או בלימודים. לא צריך לשבת על המייל 24/7 אבל חשוב להקדיש זמן לחיפוש אחרי אהבה כי זה לא משהו שמגיע תוך יום. סבלנות, הקשבה וזמן הם מצרכים חיוניים להצלחה וברגע שתהיו עניינים, תגיבו מהר ולא תפספסו הזדמנויות, תוכלו לצאת ליותר דייטים ולהגדיל את הסיכויים להכיר מישהו שמתאים לכם.
 

צעד רביעי – לצאת לדייטים בלי תירוצים
רבים מאיתנו נהנים מתהליך החיזור ומושכים אותו ככל שניתן מתוך הנאה או חשש לפגוש ולהיפגע בעוד אחרים מעוניינים לצאת מהר ככל שאפשר. בין אם אתם נוטים לכאן או לכאן, חשוב להבין שתהליך הכרות מקדים חשוב לסינון דייטים ולהכרות עם הפרטנר לדייט אך גם לא צריך למשוך בכוח את תהליך החיזור כי אתם עלולים לפספס את המומנטום או פשוט לאבד עניין (או לאבד את הפרטנר) טרם בדקתם התאמה במהלך דייט אמיתי.


צעד חמישי – מצב רוח טוב וסבלנות רבה
רומא לא נבנתה ביום וכך גם מערכת יחסים, אומנם אתר הכרויות אקדמאים יחשוף אתכם לאנשים חדשים אבל עליכם להיות עם אורך רוח ומצבורים בתהליך של מציאת אהבה. להגיע לדייטים מחוייכים ונעימים, ליזום דייטים, לחזר ולהשקיע ולא לאבד את הסבלנות. לכל סיר יש מכסה ובסוף גם אתם תמצאו אהבה. ברגע שהתחלתם לחפש אהבה אתם כבר בדרך הנכונה.


0