מכשולים בדרך להכרויות רומנטיות

היינו עושים הכל כדי שהאהבה תבוא לנו בקלות, אבל כשמתחיל וויכוח או שהחברה הכי טובה מותחת ביקורת על הפרטנר הנוכחי, אנחנו קצת מתקפלים. פתאום נראה לנו שאולי הזוגי לא אידיאלי כפי שחשבנו או שאין לנו כוח להיאבק ולהתעקש על המשך הקשר.
זוגיות זו עבודה אבל אם רק תתנערו מדעות קדומות, תנפצו מיתוסים, תשברו מחסומים ותתמקדו במה שחשוב, תוכלו לנהל חיי אהבה מוצלחים יותר. אז מה הם המכשולים שעומדים בפנינו בדרך לאושר הזוגי? לפניכם מספר מכשולים נפוצים והדרכים לעקוף אותם בקלילות.

די לדעות קדומות – מתחילים ממקום נקי
על אתרי הכרויות, על מה אנחנו מחפשים בחיים, על מי טוב לנו. תפסיקו להסתובב על סטריאוטיפים על עצמכם ונסו לראות את העולם מפרספקטיבה אחרת מבלי לחשוב מה יגידו עלינו ומה יחשבו על הפרטנר שבחרנו. זה הזמן לנסות דברים אחרת: אם בעבר לא העזנו לחפש אהבה באתר הכרויות, הרי שעכשיו זה לגמרי הדרך הנכונה עבורנו למצוא אהבה ואם חשבנו שמתאים לנו טיפוס X יש מצב שיתאים לנו בכלל טיפוס Y. לא פוסלים, משתחררים מדעות קדומות ונותנים לעצמנו את החופש לבחור.

שימו את האחים בצד – שמים את עצמכם במרכז
כולנו אוהבים אותם, הם דואגים לנו ומגוננים ובטח לא רוצים שניפגע, אבל לא תמיד המשפחות שלנו יודעות מה באמת יעשה לנו טוב ולכן, אם אמא או האחות או הדודה מתערבות לנו בחיים זה רק כי יש להן כוונה טובה, אבל לא צריך לתת להן להידחף ולהשפיע על הבחירה האישית. אפשר כמובן להקשיב למה שיש להן להגיד אבל לא לתת לבני המשפה לקבוע עם מי נצא, איך נכיר מישהו ומה אנחנו מרגישים עמוק בלב. התחושות הם שלנו ורק שלנו. היכונו למבצע הכרויות אישיות בלי התערבות משפחתית.

זמן, משימות, עבודה, לימודים – די לתירוצים
יש הרבה תירוצים בכל הסגנונות מדוע אין לנו זמן, חשק, אנרגיות לחפש הכרויות ולמצוא אהבה. אבל עם תירוצים לא מגיעים רחוק. חשוב מאוד לסדר את סדר העדיפויות כך שתרוויחו מכל הבחינות. אפשר בהחלט ללמוד למבחן ובוויקנד לצאת לדייט או לקבוע פגישה אחרי העבודה ואפילו להתכתב בצ'ט דרך הסמארטפון. תירוצים הם מכשול ידוע אבל הכל עניין של גישה, ברגע שתחשבו חיובי שאתם יכולים להכיל ולהספיק הכל, תצליחו לנהל הכרויות אפקטיביות.

אקסים מהעבר – מתחילים מחדש
שמעתם קול מהעבר וקשה לכם להמשיך הלאה? מישהו מפזר לכם המון הבטחות בלי לקיים? הקשר הנוכחי לא הולך לשום מקום? לפעמים צריך לעזוב ולסגור דלת כדי לפתוח דלת חדשה. נסו להציב דד ליין ולהחליט מתי אתם מתחילים להכיר אנשים חדשים, כי יש גבול לכמה אפשר לגרור קשרים רומנטיים שלא מקדמים אתכם למחוזות בריאים וטובים.

חיסכון כספי – זה כבר לא תירוץ
מי אמר שלהכיר זה יקר? הכל עניין של סדר עדיפויות, ברגע שתשימו קצת יותר כסף על הכרויות תוכלו להכיר מהר יותר ותבזבזו פחות כסף על בילויים פרטניים, יהיה לכם פרטנר לחלוק אתו וחוץ מזה, אין מחיר לאהבה. הכרויות הן משהו שאפשרי לכל אחד מכם, ברגע שתשנו את התיעדוף תבינו שזה אפשרי ובעלות אטרקטיבית.

הכרויות כושלות – האור שבקצה המנהרה
בדרך לסיפור הצלחה עלולים להיות קשיים, דייטים שלא היו שיא ההצלחה או פרטנרים שאכזבו, אבל אל תתנו לעיכובים האלה לעצור בעדכם מלהגשים את המימוש של זוגיות בריאה וטובה. תנו לעצמכם לפרוח, זכרו שמדובר ב"משברים" זמניים ושבכל סוף של מנהרה אפלה יש אור.


0