שומרים על קשר בתקופת הלימודים

מאת: מערכת אתר הכרויות החצי השני

החיים מציבים בפנינו אתגרים רבים והזוגיות עלולה להיפגע בשל עומס רגשי, מתחים שקשורים בעבודה ולחצים שנובעים מלימודים גבוהים. לכבוד פתיחת שנת הלימודים האקדמית, הכנו עבורכם מדריך מיוחד לשמירה על ההכרויות שלכם. אל תחששו לצאת ולהכיר באמצעות אתר הכרויות אקדמאים בני זוג חדשים רק כי אתם מתחילים בלימודי תואר או ממשיכים או כמעט מסיימים, לא צריך לדחות את ההנאות לחופשת סמסטר – אפשר בהחלט לנהל מערכת יחסים תוך כדי לימודים.
טיפים לכל הסטודנטים לא מוכנים לתת לתירוצים לשבש את חיי האהבה שלהם.

קבעו לעצמכם דד ליין
כמו שיש לכם תאריכי הגשה נוקשים שאי אפשר לרוב להזיז, כך גם בחיפוש אחרי אהבה. אל תחכו יותר מדי זמן להתחיל להיכנס לאתר הכרויות אקדמאים או לעשות מנוי חודש הבא או לחכות שהאביר יגיע לקפיטריה ויזמין אתכם לבייגל טוסט. היו מוכנים כבר מעכשיו לשלב את האהבה ביינכם ותראו איך הכל מסתדר ואיכשהו אתם מוצאים את הזמן. כי כשרוצים – מצליחים.אז קדימה, פתחו יומנים וסמנו מתי אתם יוצאים לחפש אהבה.

אחרי השיעורים ולפני תקופת המבחנים
בכל שנת לימודים יש תקופות לחוצות יותר ותקופות לחוצות פחות ואתם אלה שתוכלו לקבוע את הזמן המתאים לחזר, לצאת לדייטים, לחפש באתר הכרויות אקדמאים אחרי הפרטנר הבא שלכם. נצלו ככל שאפשר שעות "חלון", ביטולים של מרצים, הגעה מאוחרת לאקדמיה, עזיבה מוקדמת באותו יום ושעות פנויות כדי להתחבר לאתר ולמצוא אהבה. בדרך הזו תהיו פנויים פיזית ורגשית לעניין האהבה.

נפגשים קרוב ולא צריכים לנסוע רחוק
לחוצים בזמן? קשה לכם להתנייד עכשיו בשביל הפרטנר? אז נסו לחפש באתר הכרויות אקדמאים מישהו שהוא גם בסטטוס שלכם שיבין לליבכם (למשל, סטודנט לחוץ), שגר או לומד קרוב אליכם (קרבה גיאוגרפית = קרבה ללב) ונסו לקבוע דייטים שיהיו לכם נוחים הן מבחינת שעות והן מבחינת הגעה. לא מוותרים על דייטים, רק משנים את תנאי המשחק.  

בשביל מה יש SMS?
או וואטס אפ או פייסבוק או כל צ'ט אם לא בשביל תקופות לחוצות בהן אין לכם הרבה זמן לנהל שיחה מלב אל לב. בתקופות כאלה אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם "רק" לחפש אהבה, לשדרג את הכרטיס, ליזום פניות או לענות למעוניינים או פשוט להתכתב ולחזק את הלהט בשלט רחוק. תמיד טוב שיש בשביל מה לחכות ולמי להתגעגע. השתמשו בכלים ובאמצעים העומדים לרשותכם כדי לתחזק את מערכת היחסים כל הזמן.

מחכים בסבלנות
כל פעם מישהו מביניכם יצטרך להתאזר בסבלנות: האחד לומד לקראת מבחן והשני כבר מסיים? אז שיחכה ואז להפך. אתם לא יכולים שכל הזמן הכל יקרה בתנאים שלכם, לפעמים צריך לגלות סבלנות כדי ליהנות בחזרה. אם אתם מנהלים קשר רומנטי עם סטודנט, עליכם לגלות גמישות מחשבתית ופיזית, היזכרו בלימודי התואר שלכם או חשבו איך יהיה כשתתחילו ללמוד או איך היה לכם שבוע שעבר לקראת המבחן, העמידו את עצמכם במקום של הפרטנר. זה נקרא אמפתיה וזה משתלם מאוד ובריא לכל מערכת יחסים.

שווה בשווה
יש מי שיגידו שצריך להעמיד את הלימודים במקום הראשון בעת הלימודים, אבל מי אמר שרק דבר אחד צריך לככב ברשימת סדר העדיפויות? לפעמים אפשר להשקיע הן באהבה והן בלימודים, הרי מדובר בהשקעות שונות לחלוטין שלא  בהכרח באות אחד על חשבון השנייה. אז קדימה, אל תגררו לקלישאות, אל תחליטו עכשיו במה אתם משקיעים יותר, פשוט נסו ליהנות ולתת לשני העולמות ואולי תרוויחו מכל הכיוונים.


1.464844E-02