דברים שלא חשבתם שתמצאו באתר הכרויות

מאת: מערכת אתר הכרויות החצי השני

 

הרשמה לאתר הכרויות הוא מסע מפתיע, אתם מחפשים אהבה א לא יודעים לקראת מה אתם הולכים. שמעתם שיש כאן מבחר מסחרר של פרטנרים פוטנציאליים, ששיטת ההכרות הזאת עובדת, שיש לכם יכולת להציג את עצמכם בצורה אטרקטיבית ולהרשים יותר מאשר במפגש פרונטאלי חפוז, שמכאן יצאו כבר המון סיפורי אהבה ושעכשיו הגיע תורכם. מי ידע שתגלו עוד דברים במסגרת החיפוש באתר הכרויות, כמו למשל, שאתם יצירתיים ויודעים לכתוב, שאתם נראים מעולה בתמונות, שברגע שאתם מספרים על עצמכם אתם מעניינים יותר מכפי שחשבתם, שיש הרבה אנשים נפלאים חדשים שלא חשבתם שתכירו ושאהבה היא אפשרית יותר מתמיד.
אספנו עבורכם מספר תגליות מפתיעות שמחכות לכם במסגרת אתר הכרויות.

התבוננות פנימית
כן, זה בדיוק מה שנדרש מכם ברגע שאתם מתבקשים לספר עליכם באתר הכרויות ולנסח כרטיס שיאפיין וייצג אתכם בכבוד. עכשיו עליכם לבדוק מה באמת מעניין אתכם בפרטנר אידיאלי, איזה תחביבים, תכונות אופי בולטים אצלכם יותר מהכל, מה תרצו שאחרים ידעו עליכם שיקל עליהם להתאהב בכם ועוד. זה הזמן לחשוב על העקרונות, האידיאולוגיה, הערכים, תחומי העניין והנושאים החשובים לכם בעולם ורק אחר כך להעלות אותם על הכרטיס. מדובר במתכון מנצח להכרות אישית שלכם עם עצמכם.

כתיבה יוצרת
לא תאמינו כמה זה משחרר ומענג לכתוב בעת ובעונה אחת, במיוחד כשזה נוגע לכתיבה ולביטוי עצמי. אחרי שחשבתם מה להעלות לכרטיס אתר הכרויות ומה לא, עליכם להחליט באיזו אסטרטגיית כתיבה לנקוט: גוף ראשון תמיד מקרב ומעורר הזדמנות, גוף שני מתאים למי שמחפש טכניקה "סיפורית" יותר, אתם יכולים לכתוב בהומור אבל רק אם זה משעשע ומחובר לאישיות שלכם או בדרמטיות כדי ליצור מתח בתהליך הקריאה. הכי חשוב שתהיו עצמכם ושתהינו הן לכתוב את מה שכתבתם והן לקרוא את מה שנכתב ועלה לאתר. תוכלו לערוך סקר קצר עם חברים – מה דעתם על מה שהעלתם והאם בצורה אובייקטיבית זה היה מושך אותם או לא.

ניהול אפקטיבי של הזמן והחיים
אם עד כה חייתם בתחושה שאתם לא מצליחים להספיק הרבה דברים, שאתם מתעכבים, שאין לכם זמן לכלום, תתפלאו איך ברגע שאתם נכנסים לשגרת דייטים אתם מצליחים לעשות הכל! לשלוח הודעות, לשדרג את הכרטיס שלכם, להצטלם, לחזר, לצאת לדייטים וליהנות מכל רגע.

פרטנרים שלא חשבתם עליהם
לעיתים אנחנו מקובעים על טיפוס מסוים, אותו טיפוס שהכרנו במהלך חיי האהבה שלנו ומחזרנו עד בלי הכר וכל הזמן לא הבנו: מה לא עובד כאן? למה הקשר לא יוצא לפועל? במסגרת אתר הכרויות תוכלו להכיר טיפוסים שאולי לא חשבתם להכיר, אנשים שאולי יתאימו לכם יותר מאנשים אחרים עליהם חשבתם ובאתר תחשפו אליהם. היכנסו עם ראש פתוח והיו מוכנים לתפוס הזדמנויות.

פגישות שלא תכננתם
אין כמו לצאת דייטים וכמה שיותר, היות והכמות מגבירה את הסיכוי גם לאיכות. אתר הכרויות מאפשר לכם לצאת ליותר דייטים וכך לפגוש יותר אנשים ואפילו בספונטאניות. לעיתים תקבלו בלי התראה הזמנה לדייט ולא תרצו לפספס ולפעמים אתם אלה שתזמו דייט, בלי שבכלל חשבתם שזה יקרה עוד היום. תגלו על עצמכם שאתם יודעים להיות ספונטאניים כשאתם רוצים.


התלהבות מההכרות
ככל שתכנסו יותר לתהליך של חיפוש אהבה, כך תהינו יותר מכל רגע. ההתלהבות נהנית בהדרגה ואולי בהתחלה, לא תדעו לקראת מה אתם הולכים, אבל אז תגלו שאתם נהנים: לכתוב על עצמכם, לצפות בכרטיסים של אחרים, לגלות אנשים שתשמחו להכיר, לדבר אתם, לפגוש  אותם ושוב ושוב ושוב עד שתפגשו את אותו אדם שתרצו לבלות אתו.

 

 

 

 


0