פאדיחות שיכולות לקרות גם לכם בעת הכרויות

מאת: מערכת אתר הכרויות  החצי השני
 

רגעים בלתי צפויים בהיכרויות: כשהמלצרית שופכת עליכם כוס מים, ששכחתם את שמו של הפרטנר שמולכם או שקראתם לו בשם של האקס ואולי פשוט אחרתם לפגישה, כי מרוב לחץ בעבודה או בלימודים פרח לכם מהראש שהיא מתקיימת.
גם אם אתם סופר מוכנים, הרי שזה כמעט בלתי נמנע, שמתישהו במהלך היסטוריית הדייטים הקצרה או הארוכה כולנו אנחנו נחטא בצעד לא צפוי שעלול לקלקל את הדייט. לפניכם נבחרת הפאדיחות האפשריות, כדי שתתכוננו לקראתן ותצליחו למנוע אותן בזמן.

חשבו רגע לפני שאתם מדברים
שוונג זה דבר טוב, לשבור חסומים, לאבד את הברקס, לתת לעצמכם להתמסר לדייט, כל אחה יגרמו לכם להשתחרר וליהנות מכל רגע במהלך הדייט. אבל, לפעמים כשנסחפים בלהט הרגע אפשר לשכוח הרבה דברים ועכבות יכולות להיות דבר טוב כשזה נוגע להכרות ראשונית. כמו למשל, לספר בלי שליטה כמה אהבתם את האקס וכמה אתם מתגעגעים אליו, לפלוט אודות מגרעות שיש לכם, לספר בדיחת קרש, להעיר הערה שלילית על מי שיושב מולכם. קחו נשימה עמוקה, בררו היטב את המילים וחשבו על הדרך בה אתם מציגים את עצמכם. קלות דעת היא מרעננת אבל היא עלולה גם ליצור את הרושם שההפוך ממה שהתכוונתם ליצור.

אל תגעו במקומות רגישים
פוליטיקה, אתיקה, עקרונות,תפישות עולם, מעבר לדברים רלוונטיים כמו אני טבעונית אדוקה או אני נגד מעשנות, לא חייבים להתכסח עכשיו על דעות שלא ישנו שום דבר. אם זה לא משהו שנוגד את האני המאמין שלכם ולא חשוב לכם לחשוף אותו כבר בדייט הראשון, אין טעם להעלות אותו לדיון ולהעכיר את האווירה. כנ"ל לגבי התיאור שהדייט שלכם שמן מדי, נמוך מדי או שהקרחת שלו מציקה לכם. יש דברים שאם הם לא "דיל ברייקס" כדאי לדחות אותם כמה שיותר או לפחות להשמיע אותם בנעימות ובעדינות מקסימאלית.

בלי תנועות פראיות
מכירים את זה שמרוב לחץ או התרגשות אתם קופצים בכיסא, מגרדים את הפדחת, כוססים ציפורניים, מקלידים משהו בטלפון או פשוט בועטים על הרגליים? אז אנא שבו בשקט, וחשבו היטב לפני שאתם זזים יתר על המידה. היפראקטיביות לא תמיד מחמיאה להופעה הכוללת. עידון, זה המצרך החשוב עבורכם.

הכנה מקדימה מונעת טעויות עתידיות
לא משנה כמה אתם רוצים לזרום על הדייט כדי לא להילחץ מעצם קיומו, חשוב שתתכוננו אליו. פרטים בסיסיים דוגמת מה שם הפרטנר שאתם עומדים לפגוש, מה אתם זוכרים מהכרטיס שלו באתר הכרויות,  איזה דברים שהוא ציין שם או בשיחת הטלפון נחרטו בזיכרונכם וכיצד תהפכו את העובדות האלה לנושאי שיחה אפשריים וכמובן, שעון מעורר, תזכורת  ביומן שלא חלילה תקבעו דייט כפול, הגעה ליעד המבוקש בלי לאחר, פינוי הראש מדאגות או טרדות כדי שתוכלו להתמסר לדייט. הגיעו מוכנים ויהיה לכם קל להתרכז במה שחשוב: בפרטנר, בדייט.

נקטו משנה זהירות: אל תהיו על טייס אוטומאטי
מרוב שאתם רגילים לתקתק דייטים או שהתכוננתם טוב מדי (שיננתם את קורות החיים שלכם, של הדייטר) אתם לא שמים לב אבל יש דקויות: למשל, הפרטנר שאל שאלה והתעלמתם או הפריע לכם במרתון הנאומים שלכם אודות חיי – לאן. חשוב מאוד להיות קשובים גם אם מפתיעים אתכם בשאלה, מחווה, הערה. אתם צריכים להיות בתוך הדייט, לחוות אותו ולא את התסריט האידיאלי  שרץ לכם בראש או את מה שהכנתם מבעוד מועד. טוב להיות מוכנים אך גם להיות נוכחים באירועים עצמכם. אז אנא מכם, שימו לב למתרחש ותוכלו להגיב היטב ובזמן אמת.


0