בחורה של דייט אחד מחפשת אהבה

לא יודעת מאיפה להתחיל, אבל נראה לי הכי טוב שאני אספר לכם על שרשרת האירועים שהובילה למציאת זוגיות בחיי. עכשיו, כשכבר יש לי זוגיות, יותר קל לי לספר על מה שהיה קודם. הייתי ילדה די חנונית ותיכוניסטית חיוורת, שכולם יודעים שהיא קיימת, אבל לאף אחד לא אכפת ממנה. אחר כך באוניברסיטה, התחברתי עם בנות כמוני ובעיקר הוקפתי בהרבה בנות, רווקות וממורמרות, שאוהבות לרדות על בנות יפות שמצליחות עם בנים וכמובן, מקנאות בהן בטירוף.

אבל אני לא הייתי כמוהן. כלומר, אם היו מסתכלים עלי מהצד, בהחלט הייתי הן. עם משקפיים, נחבאת לכלים, בטחון עצמי נמוך. כשבן היה פונה אלי במסדרונות זה היה בעיקר לצורך צילום שיעור או לשאול היכן הכיתה בה אנחנו לומדים עכשיו. אך לא מעבר לזה, אפילו לא התעניינו איך קוראים לי או מה שלומי היום. אבל אני רציתי יותר: רציתי שמישהו יאהב אותי באמת והייתי מוכנה לפעול כדי להשיג את זה. אז כמו בסיפורים הכי בנאליים ששמעתי, עשיתי מייקאובר. זה קל וידוע שעובד: עשיתי ניתוח להסרת משקפיים, הלכתי לספר, ביקשתי מאחותי הסקסית לקנות לי בגדים והתחלתי להתנהג אחרת.
 
 
מחיוורת לזוהרת
 
החברות שהיו לי התרחקו ממני מהר. הצעתי להן שינסו גם, פתאום בחורים הסתכלו עלי ואותו אחד שביקש צילם ביקש ללוות אותי לכיתה ובאתר הכרויות עם הכרטיס החדש שלי קיבלתי אינספור פניות. אבל החברות לא רצו, היה להן קשה מדי להאמין בעצמן, שגם הן יכולות, אז כמובן שהן טרחו להגיד לי שאני שבויה במיתוס היופי וזה שטחי מה שאני עושה וחבל שהפכתי לכזאת. אבל בינינו, מראה זה לא רק כדי שישימו לב אלייך, שינוי מראה זה גם שתרגיש יותר טוב עם עצמך ואז ישימו עלייך.
 
וככה החלו חיי להשתנות: יצאתי לדייטים כמעט כל ערב עם בחור אחר, היה נחמד, תשומת הלב הזאת, פתאום הביטחון שלי הונף קדימה, יכולתי לפטפט ולהביט בהם בעיניים, אבל לא הצלחתי לעבור את מחסום הדייט השני. בכל פעם שהסיטואציה הפכה למינית יותר והבחור התקרב אלי, הייתי נסוגה לאחור. לא ידעתי איך מתנשקים כי מעולם לא התנשקתי ולא ידעתי אפילו איך מסתכלים לו בעיניים כשהוא מקרב את הסנטר לשלי או מחזיק לי ככה את הכתפיים או רוכן לעברי. ולא עזרו עצות מאחותי המנוסה וגם לא צפייה בקומדיות רומנטיות או ספרי הדרכה וטיפים בעיתון, הייתי חסרת אונים. בפקולטה כבר יצא לי שם רע עוד יותר מהתדמית הקודמת וחסרת האונים שלי. עכשיו הפכתי לבחורה של דייט אחד.
 
הכרות לטווח ארוך
 
הייתי שמחה לכתוב לכם בדיוק איך התגברתי על זה ואיך הלכתי לייעוץ או עברתי תהליך של הארה וגילוי עצמי. אבל לא ככה זה היום, פשוט יום אחד יצאתי לדייט עם הבחור הנכון. הוא קלט אותי מיד, כי גם הוא היה חסר ביטחון בתוך תוכו. הוא היה שמן לשעבר שלפתע הפך לספורטאי חתיך וגם הוא לא ידע איך בדיוק לאכול את המראה החדש והתדמית החדשה שלו. ככה התקדמנו בצעדים, שנינו התנשקו אחד עם השני לראשונה בחיינו ומשם המשכנו יחד, גדלנו יחד. אמא שלי היתה אומרת שבעצם מצא מין את מינו, אחותי אומרת שהתפשרתי על משהו שדומה לאיך שהייתי, אבל אני יודעת שהכרות כזו עמוקה ורגשית, עם מישהו שמגיע בדיוק מהמקום ממנו באת, זה המפתח להכרות אמיתית. 
 
 

0