איך תמצאו אהבה בימי הקורונה?

 

מאת: צוות אתר החצי השני

הנה אנחנו, בפרק חדש בחיים שנכפה עלינו - ימי הקורונה (נהיה אופטימיים ונמנע מלקרוא לזה שנת הקורונה). ימים לא פשוטים ולא ברורים עוברים על סצנת ההיכרויות. רוב האנשים סביבנו יצאו לחופשה ללא תשלום, נסגרו כל מוקדי הבילוי, יש הגבלה על מספר האנשים בחלל אחד, רובנו בבידוד בבית ופתאום כולם מקנאים בשכן שיש לו כלב ואיתו הפריווילגיה לצאת להתאוורר בחוץ. ושום מילה על שופינג, כי אפילו לזה אין חשק.

הרבה פנויים ופנויות מהססים וחושבים, האם לקחת הפסקה עם כל אתרי ואפליקציות ההיכרויות? להפסיק לצאת לדייטים? או שדווקא עכשיו זה הזמן לפתוח כרטיס באתר היכרויות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן כדי לחדד לכם מדוע זה הזמן להיכנס לאתר ההיכרויות "החצי השני" ולפתוח פרופיל.

אז אם אתם עדיין רוצים להרגיש פרפרים בבטן בלי לצאת מפתח הבית, הכנו לכם כמה טיפים להיכרויות בימי הקורונה:

 

ניקיונות ושיפוצים לא רק לפסח

זה בדיוק הזמן להשקיע בפרופיל. כמו שאתם משקיעים בהופעה החיצונית לפני פגישה חשובה, כך שווה להשקיע בכרטיס שלכם. זה השער שלכם למציאת אהבה והדבר הראשון שמי שיתעניין בכם יראה, ולכן חשוב שהתדמית שתציגו שם תהיה אטרקטיבית ככל שניתן אך גם נאמנה למקור. הבליטו את היתרונות שלכם, דברים מעניינים על עצמכם, תכונות אופי, אפשר לכתוב שיר/חמשיר על הקורונה, מה גורם לכם לחייך, את מי אתם מחפשים (ללא רשימת מכולת!) וכמובן השקיעו בתמונות מחמיאות ואם יש לכם קצת חוש הומור, רצוי שתהיינה מצחיקות וברוח התקופה.

 

להתמקד במה שחשוב באמת - שיחה

בימים כתיקונם, הסטטיסטיקות מראות שככל שאנשים נמצאים יותר בבית, בין אם זה בסופ"ש, בחגים, בגלל מזג אוויר סוער וכדומה, כמות הכניסות לאתרי ההיכרויות מרקיעות שחקים. למה, אתם שואלים? אם אתם גרים בבית עם ההורים ... אתם לא באמת צריכים תשובה. גם אני הרגשתי שבגיל מסוים צמחה לי אות קין על המצח. ואם אתם גרים לבד, אתם ודאי יודעים שדווקא בתקופות כאלה בא לכם להתכרבל עם מישהו, אז גם אם הדייט לא ייצא לפועל ביום למחרת אפשר להתחיל לגשש ולהכין את הקרקע ליום אחר.

מצאתם משהו מעניין בחלון ההתאמות? שלחו הודעה! אין מה להפסיד. דווקא עכשיו, כשאין מה למהר לפגישה, אפשר לגלות הרבה יותר על הפרטנר הפוטנציאלי. זהו מידע שהרבה פעמים מתפספס בדייט המלווה בהרבה רעשי רקע שמנטרלים אותנו מהתמקדות במה שחשוב באמת. נסו להתעניין יותר בצד השני. זכרו, יש לנו שתי אוזניים ופה אחד וזה היחס המומלץ בשיחת היכרויות. איך עבר עליך היום? או איך את מתמודדת עם המצב החדש? - שתי שאלות נהדרות בתור התחלה. התעניינו בעיסוק ובתחביבים בימי טרום המגיפה. מצאתם שההתכתבות קולחת ומעניינת?, הזמן חלף במהירות? יש סיכוי שיש כאן מאץ' ואפשר לעבור לשלב הבא - שיחת טלפון. עכשיו משאתם מכירים קצת יותר טוב, השיחה אמורה להיות יותר נינוחה. אפשר גם לשמוע את החיוך (מעבר ל-חחח), אפשר לדבר קצת יותר על עצמכם וכל זה בלי הלחץ לצאת לדייט מהר כדי לבדוק התאמה.

במקרה שהשיחה לא זרמה כמו שחשבתם, ראו זאת כיתרון. חסכתם זמן יקר, כסף ומה לא.

 

Zoom? מה זה?

כמה מאתנו לא הכירו את המילה הזאת עד לפני שבועיים? עזבו, אל תענו. זאת אפליקציה שהייתה נחלתם של הייטקיסטים שניהלו ישיבות מרובות משתתפים וממקומות שונים. היום, גם הסבתא בת ה-75 ממזכרת בתיה יודעת לנצח על ארוחת ערב שבת כשבמסך נראים ילדיה ונכדיה ממקומות שונים ברחבי הארץ. פתאום שיחות פייס-טיים, סקייפ, ווטסאפ ודומיהן הפכו להיות הנורמלי החדש. תחשבו איזה יתרונות יש לזה בסצנת הדייטינג! פשוט גאוני! דייט מבלי לצאת מהבית.

סיימתם שיחה תוססת? הגיע הזמן לעבור לשלב הדייט. קבעו מועד שנוח לשניכם, רצוי להתארגן ממש כמו לפני דייט רגיל בין אם זה אומר להתלבש, להתאפר ואפילו להתבשם. נסו למקם את המצלמה כך שתהיה תאורה טובה וניתן לראות אתכם טוב, ולהבין את שפת הגוף. נהלו את הדייט כמו היה בבית הקפה או הפאב המועדף. מוזמנים להכין שתייה קלה, למזוג כוס יין, ואפילו -  להנעים את האווירה במוזיקה בבחירה אישית. נהניתם? איזה כיף! תוכלו להזמין לפגישת וידאו נוספת, רצוי לא ממש ביום למחרת, אלא לפרוש את הפגישות מדי כמה ימים ותמצאו שהיכרות מהסוג הזה והימנעות ממגע פיזי מאפשרים להעמיק את הרגש. ממש כמו פעם.

יתרון נוסף בדייטים דרך המסך הוא - ריבוי דייטיים! חשבו על זה... הכמות מגבירה את הסיכוי לאיכות. סיימתם דייט לא מוצלח במיוחד (או שכן מוצלח אבל הוא על הולד)? עוברים לדייט הבא - בלי לבזבז זמן מיותר, בלי לחשוב שוב מה ללבוש, בלי להזמין מונית מ-GET, ובלי לחשוב מי ישלם את החשבון... בלי הרבה דברים חוץ מלהביא את האני האמיתי שלכם. תתרכזו במה שחשוב באמת. ותפתחו את עצמכם גם לפרטנרים שלא חשבתם עליהם לפני כן. אל תינעלו על טיפוס מסוים מאותו הסוג שניסיתם עד עכשיו, ומשום מה הקשר לא יצא אל הפועל.

 

אז מה אמרנו בעצם... זה בדיוק הזמן להישאר מחוברים אונליין ולא להיכנס לשאננות בתחום הרומנטי! נסו להיפתח לאפיקים חדשים, לנצל את הזמן לעבודה עצמית. ייתכן שנישאר עוד הרבה זמן בבידוד אבל ממש לא בבדידות.

 

להצטרפות לאתר גלשו לקישור


0