איך תכיר את החצי השני שלך באתר הכרויות?

 

גברים רבים מייחלים לאורך שנים ארוכות להכיר את האחת שלהם – זו עימה ירצו לחלוק את חייהם וליצור מערכת יחסית עמוקה, משמעותית וארוכת טווח, ולא מעט מהם חווים תסכול מתמשך מאחר ולא מדובר במשימה פשוטה או קלה כל כך. אתר הכרויות מקצועי ומצליח דוגמת "החצי השני" מעניק לכם יתרון התחלתי משמעותי, אך ישנן מספר פעולות נוספות בהן תוכלו לנקוט  על מנת להעלות את סיכוייכם לפגוש את האחת. להלן מספר עצות בסיסיות אך חשובות לרווק הפנוי המתחיל, המעוניין באמת ובתמים להכיר את החצי השני שלו כאן באתר:

 

כלל הזהב – כנות ופתיחות לפני הכל!

בכל היכרות שאתם יוצרים בחייכם ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהיכרות דרך אתר הכרויות, מומלץ תמיד לנסות ולשמור על כלל הזהב של מערכות יחסית מוצלחות וארוכות טווח – כמה שיותר כנות ופתיחות. זה אולי נוגד למה שאתם שומעים בכל מיני מקומות אחרים בימינו, אך חשבו על זה כך – אתם הייתם רוצים שמי שאתם מכירים תהיה כנה ופתוחה אתכם, לא תשקר ותשתף אתכם במה שהיא מרגישה – נכון? אז חשוב שתדאגו לעשות זאת גם אתם בעצמכם.

כאשר אתם מכירים דרך האתר אתם יכולים להתחיל בכך שתפרטו כל מה שניתן ורלבנטי בנוגע אליכם כבר בדף הפרופיל, ואחר כך ענו בכנות ובפתיחות על השאלות של הנשים עימן אתם מתכתבים בצ'אט או משוחחים בטלפון. למרות שלפעמים נראה כאילו "עיגול פינות" או ייפוי של המציאות יכולים להועיל לכם בהיכרות החדשה שאתם מנסים ליצור, ברובם המכריע של המקרים זה יהיה בסופו של דבר בעוכריכם, ויפגע בקשר שייווצר.

 

העלו הרבה תמונות, ולא רק את הטובות ביותר

כמו שאתם מעוניינים לראות כמה וכמה תמונות של מישהי לפני שתרצו להיפגש עימה כפרטנרית רומנטית פוטנציאלית, כך גם היא תרצה לראות איך אתם באמת נראים. לכן דאגו להעלות כמה וכמה תמונות שלכם, ואלו ממש לא חייבות להיות (ואפילו כדאי שלא יהיו)  רק התמונות הטובות והמחמיאות ביותר שלכם. אין צורך להעלות תמונות גרועות ולא מחמיאות בעליל כמובן, אלא לגוון ולמצוא כמה וכמה תמונות שונות התופסות אתכם מזוויות מעט שונות. זה יסייע להיכרות הראשונית להיות אמינה יותר ויוריד משמעותית את סיכויי שני הצדדים להתאכזב בפגישה הראשונה

 

להיות ענייני וליזום בלי פחד

אל תחשוש ליזום ולשלוח הודעה או ברכת שלום למישהי שמוצאת חן בעינייך. מה יש לך להפסיד? מקסימום היא לא תהיה מעוניינת – אז מה?... חשוב לזכור שכל מי שנרשמת לאתר הכרויות עושה זאת על מנת להכיר אנשים חדשים ומוכנה לזה שיפנו אליה. האתר הוא מקום בו לגיטימי לפנות למישהי ולהביע בה עניין, והמקום בו קבלת תשובה שלילית אינה צריכה להיות "ביג דיל" או עניין מביך במיוחד – זה חלק בלתי נפרד מהעניין!

לכן, אל תפחד ליזום וליצור קשר במידה ומישהי מסקרנת אותך באתר, ודאג להיות ענייני ומנומס.


0