נשיקה של חצות - הכינו הלשונות

 היכרויות
 
מאת: נורית פ.
 
הנשיקה הראשונה שלי, אני מוכרחה להודות, התרחשה לא מזמן. לא כמו שכולם אוהבים לספר על נשיקה בילדות שלהם באחת ממסיבות הכיתה באמצע משחק כמו 7 דקות בגן עדן. אני מתכוונת לנשיקה אמיתית, אינטימית, מלאת תשוקה, מהסוג שמשאיר אותך עם לב פועם. נשיקות ילדות היו לי הרבה, כמעט בכל גיל אפשרי. זה תמיד היה אקט מביך, אף אחד מבין שנינו לא ידע לנשק, בדרך כלל זה הסתיים בהרבה רוק ועוגמת נפש.
 
טראומת הנשיקה
 
רוני, שהיה חבר שלי ביסודי, נשך לי את הלשון ויגאל, אתו יצאתי בתיכון, שלק לי את השקדים עד שכאב לי הגרון והרגשתי ממש רע אחרי זה. הוא ליווה אותי הביתה וניסה לנשק אותי שנית, אבל הלשון שלי הצליחה לחמוק מהפה הבולעני שלי. מאז יגאל, החלטתי לעצמי שנשיקה היא לא קטע רומנטי וכייפי כפי שהיא מצטיירת בסרטים, כששני גיבורים הוליוודים מתאחדים בנשיקה קסומה ומשמעותית. כך יצא, שהייתי הולכת לדייטים ומסיימת אותם בנשיקה על הלחי או מתנשקת באופן סולידי, אלגנטי, מרוחק. למעשה, הכרזתי בפני כל הפרטנרים שלי שאני לא אוהבת להתנשק. הם לא הבינו למה, אבל בגלל שהיה קיים מגע פיזי אחר, וויתרו לי על הצרפתיות הרטובות.
 
למדתי להתנשק
 
ואז הגיע ירון. בהתחלה, כשהכרנו באתר ההכרויות, חשבתי שהוא נראה נחמד אבל לא מצאו חן בעיני השפתיים שלי. ככה זה עם בחורות שחוששות להתנשק, הן בוחנות את השפתיים. כיצד הוא אוכל, מדבר, מפהק, כל מה שהוא עושה עם השפתיים נעשה פתאום משמעותי בעיני. והשפתיים של ירון? הן היו ממש לא חושניות. דקות, סדוקות מיובש ובעלות גוון ורדרד אנמי, ממש לא השפתיים שחשבתי שיגאלו אותי מטראומת הנשיקות. אבל ירון, מסתבר, היה נשקן למופת. מהסוג שיודע שנשיקה כשלעצמה לא הולכת לבד. לא מספיק לחבר שפתיים ולהחליף לשון, יש צורך בתוספות חמימות, הסביר לי ירון, כשהוא גילה שאני סולדת מנשיקות ומנסה לזרז את נשיקת הלילה טוב שלו ולפצותו בחיבוק דובי. אז הוא אחז לי את הסנטר, ליטף לי את כף היד, בחר לוקיישן אינטימי ואפלולי וכשהרגשתי הכי בנוח בעולם, הרגשתי את השפתיים הדקיקות שלו מחפשות את שלי. זו היתה הפעם הראשונה שהתמסרתי לשפתיים וזכיתי בנשיקת החלומות. מאז אני כל הזמן מנשקת, את ירון כמובן, אבל שנינו השתכללנו ויש לנו מאגר בלתי נדלה של נשיקות: חטופות, מדגדגות, מלקקות, עמוקות, מלוות בחיבוקים ועוד.
 
נשיקת חצות
 
בסילבסטר שעבר כבר היה לי פרטנר נפלא לנשיקות. סוף סוף חיכיתי לשעה 12 בלילה. היינו במסיבה רועשת וכשהגיע הרגע, תפסתי את ירון והענקתי לו נשיקה ארוכה ונעימה. ככה מצאנו את עצמינו מתנשקים לעיני כולם, כשהם מוחאים לנו כפיים על השואו ואנחנו נהנים מכל רגע.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.953125E-02