הכרויות חדשות בשנה חדשה

   

הזמן רץ בטירוף ושנה לועזית חדשה בפתח. איך תסכמו עבור עצמכם את השנה החולפת? גיליתם אהבה חדשה? יצאתם לדייטים מדהימים? חזרתם לאקס אהוב? ביליתם? עבדתם קשה? עברתם דירה. התחדשתם ברכב? צ'יפרתם ופינקתם את עצמכם בימי כיף? נסעתם לחו"ל? שנה חדשה מהווה תמיד הזדמנות מצויינת לחשבונות נפש, בכל תחום ובעיקר בזירת האהבה.
 

לא דוחים אהבה

 
פעמים רבות המצב הוא כזה: אנשים מחפשים אהבה, אבל מתייאשים מהר מאוד מלחפש אותה באופן אקטיבי ומחכים שהיא תגיע. כמו בסיפור האביר המופלא על הסוס הלבן: יום אחד בחור או בחורה יקישו על הדלת שלכם ומיד תתאהבו או מצבים קסומים דומים כמו למשל, תתקלו בהם ברחוב, מכר טוב לב יפגיש ביניכם במסיבה רועשת, הבחור החלומי ישב לידכם בשיעור באוניברסיטה או היא תגיע בתור עובדת חדשה לעבודה ותצא מרווחת באהבה חדשה. תרחישים כאלה קורים, בהחלט, הכרויות רומנטיות יכולות להתרחש בכל מקום אפשרי, בכל זמן, בכל רגע, אפילו במצבים הכי הזויים של החיים. אבל לא תמיד האביר מגיע בטיימינג המתאים לכם, לפעמים תפספסו אותו, לפעמים פשוט הוא יאחר להגיע ולמי בכלל יש סבלנות לחכות? מדוע שלא תחליטו שהשנה אתם לוקחים את חיי האהבה שלכם לידיים ויוצאים למבצע הכרויות. חשבו על זה כאל פרוייקט: לא עוד שנה של פספוסים והחמצות או אהבות נכזבות. ככל שתרחיבו את הזמן שלכם ביצירת הכרויות חדשות וככל שתגבירו את הקצב, כך יגדלו הסיכויים שלכם להכיר את הבן אדם המתאים עבורכם, את החצי השני שלכם.
 

הכרויות וירטואליות – IN

 
אז מהם הטרנדים בזירת ההכרויות של השנה החדשה? סבא וסבתא שלנו ככל הנראה נפגשו במבצע חשאי של הפלמ"ח או שודכו דרך קרובים רחוקים או יצאו לדייט אחד ואחריו התחתנו. היום המצב שונה: אנחנו יותר סקפטיים, יותר שקועים בעצמנו ובחיפושים, לא מוותרים בקלות, לא מתפשרים. כיום גם מגורים משותפים נפלאים לא תמיד מובילים לחתונה ויש מי שמתחתנים מספר פעמים עד שהם מרגישים שהם בזוגיות הנכונה להם.
 
הכרויות באינטרנט הפכו בשנים האחרונות לזירה החמה לשידוכים. חשבו על זה ככה: יש לכם הצע מסחרר, ההרשמה קלילה, דמי המנוי המשתלמים, אתר הכרויות עורך עבורכם את הסינון הראשוני ומזמן לכם הכרויות עם שלל אנשים שהולמים את הנתונים שהגדרתם, מה שסיפרתם על עצמכם ומה שכתבתם שאתם מחפשים בפרטנר האידיאלי. אתם יכולים לראות את התמונה, לבדוק כיצד הוא מתקשר אתכם בכתב, לקשקש קצת במסנג'ר, לשמוע את קולו לראשונה בטלפון ולאחר מכן, אם הכל עובד מצויין ונראה לכם שיש סיכוי, לצאת לדייט אמיתי. חשבו כמה כיף זה, שאין עליכם לחץ להתחיל עם מישהי בפאב או לגשת לבחור שמוצא חן בעינייך בתחנת האוטובוס. החבר'ה שנרשמים לאתר הכרויות לא עושים זאת כי משעמם להם בחיים – הם באמת מחפשים להכיר מישהו. אז נצלו את ההזדמנות שמציע לכם אתר הכרויות באינטרנט וברשימת ההחלטות לשנה החדשה, כיתבו בגדול, על המקרר או בכל מוקד נגיש לעין וקרוב ללב, השנה אתם מוצאים אהבה או לפחות, מגבירים חזק את הסיכוי לגלות אחת ולעבוד על קשר רציני.

0