הדברים הכי מדליקים בהכרויות וירטואליות

 הכרויות
  
מאת: כל יודע
 
פעם אם היו שואלים אותי, "תגיד, למה אתה לא מוצא מישהי שווה באתר הכרויות באינטרנט?", הייתי מעקם את הפרצוף ויוצא לחיזור בברים השכונתיים. אז הייתי יושב ליד הבר, מעשן ושותה ומתייבש שעתיים עד שכמעט כל הבחורות בסביבה היו נעלמות עם אחד החברים שלי ואני הייתי חוזר למיטה ויושן אלכסון ומתבאס על עצמי. אבל אחרי שהתנסיתי בחוויית הכרויות וירטואליות, התלהבתי ומאז, אני שם, במאגר העצום של אתרי הכרויות באינטרנט ומבסוט עד השמיים. כי אחרי שכבר מנסים לא יכולים להפסיק.
זה כאילו יזמינו אתכם למועדון הכרויות הכי שווה בעיר ויבטיחו לכם אהבת אמת. לא תבואו? ברור שכן.
אז הנה, אחרי שכבר יש לי את החצי השני (נטע, אם אתם מתעקשים) ושנינו ישנים על מיטה אחת, הכנתי לכם את כל הסיבות הכי טובות בעולם שבגללן אני חושב שלעבור חווית הכרויות וירטואליות זה כיף.
 
להכיר את כו-לם 
הבעיה בימינו, אם נודה באמת, היא שאנחנו עובדים בבית או כל אחד עובד בעבודה שלו ומכיר מספר אנשים מצומצם יחסית וכדי לשמור על קשרים חברתיים, צריך להשקיע, וכשחוזרים כמוני ב-8 בערב שפוכים מהעבודה, הדבר האחרון שמתחשק זה להתלבש יפה ולצאת לבלות או לחפש אהבה בכל הפאבים בעיר. זה מתיש ומתאים אולי לוויקנד וגם אחרי כמה פעמים שלא צדת אף אחת, זה נמאס. רוב הזמן אני מבלה עם החברים שלי, אותם חברים מכיתה ד', שלא מכירים לי חברים חדשים וככה יצא שעד שלא התודעתי לאתרי הכרויות באינטרנט, לא הצלחתי להכניס הכרויות חדשות אל תוך החיים שלי. אבל איך שהתחלתי לגלוש באתר הכרויות, הכרתי בבת אחת 10 בחורות שמתאימות לי ופגשתי שלוש מהממות מתוך ה-10, שלוש מהממות יותר ממה שהכרתי ב-5 השנים האחרונות. איזה כיף שבמקום אחד מסתתר כזה מקבץ עצום של אהבות אפשריות. אז עוד לפני שדברנו על האיכות, הכמות כבר משחקת תפקיד. איפה תמצאו כל כך הרבה בחורות במקום אחד?
 
הכי שוות ברשת 
היופי במנגנון ההתאמה הוירטואלי של אתר הכרויות זה שהוא מאפשר לך להכיר בחורות שבאמת מתאימות לך. כשאתה פוגש מישהי בפאב, רוב הסיכויים שהיא נראית נחמדה, אבל מה הסיכויים שיש לכם תחביבים משותפים ושלמדתם אותו מקצוע או חולקים אותם חלומות? באתר הכרויות באינטרנט אתה יודע מראש אם מי יש לך עסק, למי יש פוטנציאל ומי יכולה להתאים לך, מעבר לזה שהיא נראית לך חמודה לאללה. הרושם הראשוני באתר הכרויות באינטרנט מגיע עם קבלות. אתה יכול לברר את ההתאמה בלי להתאמץ קשה פנים מול פנים. אחרי שיש כבר התאמה מסויימת, הכדור בידיים שלך, אתה מחליט אם לעבור לשיחה טלפונית ומשם לדייט. יכול להיות שהבחורה לא תתאים לך, אבל יש לך הרבה יותר סיכויים שהיא כן. קודם כל, אם היא נרשמה לאתר הכרויות, סימן שהיא מחפשת אהבה כמוך, אם יש לכם תחביבים דומים, יהיה לכם על מה לדבר ואם לפני הפגישה עוד ניהלתם שיחת נפש מצויינת בטלפון, אז בכלל מצויין – אתה מגיע לדייט עם מישהי שאתה כבר חצי מכיר.
 
מתי שבא לך 
כדי למצוא אהבה שלא באתר הכרויות באינטרנט צריך הרבה פעמים לצאת עם החבר'ה, לצאת למסיבות, להופיע בכמה שיותר אירועים חברתיים, להשקיע זמן וכח ולא תמיד זה מתאים לך. דווקא כשהיתה מסיבה בה כל החברים שלך פגשו מישהי, אתה היית חולה או דווקא כשיש דאבל דייט שווה שחבר שלך ארגן – אתה חייב להישאר בעבודה עד מאוחר ואופס, פספסת את ההזדמנות שלך. באתר הכרויות באינטרנט אתה יכול להשקיע במציאת אהבה מתי שנח לך, כל פעם שאתה מול מחשב (שזה בינינו, המון!), באמצע שבוע, בסופי שבוע ואפילו כשאתה חולה. כי כדי לגלוש באתר הכרויות לא חייבים להתלבש יפה, לצחצח שיניים או לצאת עם החבר'ה אפשר לעשות את זה בקצב שלך ומתי שמתאפשר. מתאים ללו"ז ונח וככה בכל שנייה נתונה אתה יכול למצוא אהבה!
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625