הכרויות בדאבל דייט

 הכרויות
  
מאת: נעמונת
 
שלחנו את נעמונת למשימת מפגש הכרויות מסוג דאבל בליינדייט – דייט שכלל ארבעה משתתפים רווקים. בואו לקרוא מה עבר עליה בערב רומנטי קבוצתי.
 
יום אחד חברה שלי התקשרה והתחננה שאצא אתה ועם מישהו שהיא הכירה באתר הכרויות לדייט. חשבתי לעצמי – הבחורה בטח השתגעה שהיא רוצה לצאת בשלישייה, אבל אז הבנתי שבעצם היא טומנת לי מלכודת. היא לא התכוונה חלילה שאגבה אותה או שאסיע אותה מיד כשהיא תגלה שהבחור משעמם או מעצבן, אלא הבטיחה לו שיש לה גם שידוך לחבר טוב שלו.
-          הם פשוט עושים הכל ביחד! הסבירה לי בטלפון.
-          ואז מה? גם נתחתן כולנו יחד? נלך לישון ארבעתנו במיטה אחת? ואם החבר שלו קרצייה או יותר גרוע: את תידלקי דווקא על החבר שמיועד לי ואני לא אסבול את השידוך שלך?
אבל כל תירוציי, טענותיי ומחאותיי הנמרצות היו לשווא. החברה הזאת הזכירה לי מיד את כל הפעמים שהיא באה לאסוף אותי כשיצאתי שיכורה ועייפה מפאב והאוטו לא התניע או כשרבתי עם ההורים שלי ולא היה לי היכן לבלות את הלילה. בקיצור, הייתי חייבת לה ובגדול!
אז לראשונה בחיי יצאתי למפגש הכרויות מסוג דאבל בליינדייט והחלטתי לספר לכם על החוויה המיוחדת והמוזרה הזאת.
 
הבחור שלי, הבחור שלה
 
את הלוקיישן לדייט המרובע קבעו הבנים ואנחנו אישרנו. הם בחרו בית קפה כפרי, משופע אינטימיות אבל גם מרובה אנשים בו מוקדי הישיבה מפוזרים בשדה חביב. אחלה מקום למפגשי הכרויות. היה אומנם קר, אבל מצד שני היה עדיף לשבת בחוץ ולרעוד מעט מאשר בחלל הפנימי שהיה גדוש בני אדם. כולם, אגב, נראו לי בדייטים ומיד החלטתי שמדובר בזירת מפגשי הכרויות ידועה. ככל הנראה, שיערתי לעצמי, הבחורים הללו כבר היו כאן והתרשמו לטובה מהמקום, אולי אפילו פגשו כאן מישהי שהפכה לבת זוגתם או גילו שזוגות אחרים נפגשו כאן. איך שיצאנו החוצה החל להיות לי טעם רע בפה. זה קורה לי כשאני לחוצה ומפוחדת. לעומת זאת, חברתי שבדרך כלל חסרת ביטחון עצמי בכל הקשור למצבי הכרויות שכאלה תפסה לפתע הרבה אומץ והתקרבה לשני הבחורים שכבר ישבו אל השולחן והציגה אותנו בחיוך ענק ובטון מלא ביטחון. אני הנהנתי כל הזמן, בוחנת לעומק את הבחור שיועד לי. היה לו שיער חום קצר ופנים נעימות, אבל הוא ישב בתנוחת סתלבט וקרץ אלי כשהתיישבתי מולו. הקריצה לא מצאה חן בעיניי, היא נתפסה כערמומית ומקניטה. אבל החברה שלי שקלטה אותי מסתייגת, מיד דחפה לידיי תפריט כדי שאזמין משהו לשתות ואירגע.
ככה עבר עלינו הערב. אני דיברתי עם הבחור מולי והחברה שלי פטפטה בעליזות עם הבחור שלה. זה היה כמו לשבת בדייט אחד כשבסמוך לך יושב עוד זוג בדייט. ואלו המסקנות שלי מתוך הבליינד דייט הכפול:
 
למה כן
-          אם מגיעים עם מישהו שכבר מכירים כמו חבר או חברה טובה שחשים איתם בנוח זה מפחית את עוצמת המתח. אפשר להתנהג יותר טבעי ולסמוך על מי שלידך שאם תרצי להסתלק משם יהיה מי שיגבה אותך או יעזור לך להתחמק.
-          במקרה והבחור המיועד לך לא מוצא חן בעינייך ואת לא מעוניינת לבלות עמו בפרטיות את הערב, את יכולה ליזום שיחה קבוצתית – לפנות לחברה שלך או לבחור שלה וכך להפוך את הערב מאינטימי לחברתי. מצד שני, אם החברה שלך מאוד בקטע האינטימי עם הבחור שלה היא עלולה לסכל את המזימה ולא לשתף פעולה. תלוי כמה אתן חברות טובות ותומכות זו בזו.
-          היה נחמד בסיום הערב שלא הייתי צריכה ללוות אותו לרכב שלו או הוא לשלי, כפי שקורה בד"כ בסיום מפגשי הכרויות, אלא הלכנו כולנו יחד וחזרתי עם חברה שיכולתי מיד להריץ אתה רשמים על הערב במקום להתקשר אליה כרגיל באמצע הלילה ולשאול לדעתה. היא היתה שם, היא פזלה אלינו, ראתה איך העניינים מתנהלים וידעה בדיוק מה להגיד לי – אם היתה כימיה או לא.
למה לא
-          מפגש הכרויות שכזה עלול להיות מבאס אם למשל לחברה שלך הצליח עם הבחור שלה ולך לא. היא יוצאת כולה נרגשת ואת עוד יותר מתבאסת. כמו כן, סיטואציה זו מבאסת עוד יותר אם נדלקת על הבחור שלה הרבה יותר מעל זה שלך.
-          אם את ממש מעוניינת בבחור שלך יש לך בעיה ליזום אתו סיטואציה יותר אינטימית מישיבה מרובת אנשים סביב השולחן. כמובן שאת יכולה להציע לו להיכנס פנימה או ללוות אותך כביכול לאוטו ואז לתפוס זמן פרטי איתו, אבל בדרך כלל במצב של מפגש הכרויות שכזה זה לא מתאפשר כי את לא רוצה להשאיר את החברה שלך לבד וגם הסיטואציה מלכתחילה היא יותר חברתית מאשר אינטימית.
 
בסופו של דבר, אם לסכם את העניין, אני והבחור הסתדרנו אבל לא בקטע של לצאת יחד ורק שנינו וגם החברה שלי לא כבשה או נכבשה על ידי הבחור שלה. שתינו סיימנו ערב ידידותי וחביב עם שני בחורים נחמדים. הדאבל בליינדייט, אם כן, מהווה אופציה נוספת במסגרת המאמצים לחוות הכרויות חדשות ואם מעניין אתכם להתנסות ויש לכם חברים בעניין – מומלץ מאוד. בכל זאת, זוהי עוד דרך לצלוח את זירת הדייטים ולגוון  מפגשי הכרויות. בהצלחה!
    
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625