חושבים על אהבה

 אתר הכרויות
מאת: הדיבוק
 
אני מודה, כשאני יוצא לדייט, אני מתכנן איך הכל יהיה. אני מאותם אנשים שהכל אצלם מסודר ומאורגן. יש לי בית תמיד נקי בו כל פריט במקומו, אני יוצאת לעשות קניות בסופרמרקט מצוייד בטבלת אקסל עם פירוט המצרכים והעלויות, יודע מה אני הולך לעשות בסוף השבוע וגם בעוד חודש וסדר היום שלי בנוי לפי שעות, כשהלו"ז הצפוף מודפס ותלוי דרך קבע על המקרר וכל משימה שהספקתי, מיד מסומנת באדום ואני עובר לבאה. זו בידיוק הסיבה שאני פרטנר לחוץ וכאחד ששוטט זמן רב בזירת ההכרויות, אני יכול לספר לכם מניסיון, שלחץ הוא גורם שמשפיע לרעה על זוגיות וגם מפריע מאוד בדייטים.
 
הצד האימפולסיבי שלי
 
בגלל שאני טיפוס כזה מסודר, אני תמיד חושב על הכל ומנתח לפרטי פרטים, מחפש היכן טעיתי והיכן אני יכול לשפר. ככה יצא, שהגעתי לדייטים ועוד לפני שפגשתי את המועמדת להיות אהבת חיי, כבר החלטתי מי היא, כיצד תראה, מה נעשה הערב צעד אחרי צעד וכדומה. כמובן, שאתם יכולים לתאר לעצמכם, שהתאכזבתי קשות כל פעם שהתוכניות שלי לא יצאו כפי שתכננתי. היא נראתה שונה מהתמונה שלה או מאיך שפנטזתי שהיא תראה, היא דיברה בקול אחר בעל טון שלא אהבתי, היא לא צחקה מהבדיחות שלי ואת הערב ממש לא סיימנו לפי התסריט שלי (נשיקת לילה טוב עד הפעם הבאה), אלא הרבה לפני הזמן ובלחיצת יד צוננת.
בקיצור "היא", כל דייט מחדש, לא היתה הבחורה שחשבתי שהיא תהיה. הבחורות שיצאתי איתן, גם אם לא היו ספונטאניות, קלטו את האישיות המתוכננת שלי מיד וקטלו אותה. הם אמרו לי – אתה לא זורם, אתה כל הזמן מנתח אותנו ואחת אפילו צעקה עלי – זה לא טיפול פסיכולוגי!
בקיצור, הבנתי שהבעיה אצלי היא שאני חושב יותר מדי ולא נותן לצד האימפולסיבי שלי להיפתח, לזרום, לסטות מהמסלול ולהתאהב. כשהבנתי את זה, אומנם היה לי קשה להשתחרר, אבל בדייט שאחרי השינוי המחשבתי כבר הייתי נינוח וחביב יותר. לא אמרתי לעצמי: רגע, היא התרחקה ממני – מה זה אומר? לא חשבתי כל הזמן מה נעשה אם פתאום לא יהיה מה להגיד ואפילו הצעתי לה בלי תכנון מקדים שנלך לטייל בפארק שאני אוהב ולהפתעתי, היא הסכימה!
 
דייט בלתי צפוי
 
אז איך גם אתם יכולים להשתחרר ולהתענג על הרגע מבלי לחשוב כל הזמן על טקטיקות ומהלכים? הנה כמה עצות יעילות.
 
תיאום ציפיות: אל תצאו לדייט עם ציפיות בשמיים ומצד שני, גם אל תגיעו מבואסים ושליליים. חשבו על זה כעל ערב בו תכירו בן אדם חדש וגם אם לא את אהבת חייכם, הרווחתם הכרות נחמדה עם מישהו.
זמן לעצמכם: אם אתם נלחצים בדייט, מתחילים לדבר בלי הפסקה כדי לשבור את השתיקה או פשוט חשים לא בנח, לכו רגע לשירותים להתרענן או עצמו לשנייה ורבע עיניים ותנו לעצמכם זמן קצר להתאפס ולהירגע. כשתירגעו, תראו איך הכל הולך הרבה יותר חלק.
די לביקורת: פעמים רבות יש לנו בראש דמות מסויימת של הדייט הפוטנציאלי, וכשאנחנו מגלים שזה לא מי שחשבנו שזה, בלי שהוא אפילו הטעה אותנו או יצר רושם כזה, אנחנו מתחילים קצת להתנכל לו – לשפוט ולבקר אותו, להעיר הערות עוקצניות או פשוט מעמידים פנים כועסות. תנו לבן אדם שמולכם להתבטא, יכול להיות שהוא מעט שונה ממי שציפיתם, אבל נפלא בדרך שלו. בקיצור, היפתחו לאדם חדש ואולי תגלו אהבה חדשה.
      
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625