סטייל לדייט הראשון

רושם ראשוני משחק תפקיד חשוב בזירת הדייטים. קבלי טיפים ללבוש מדליק, שיכבוש את ליבו של הבחור.
רושם ראשוני משחק תפקיד חשוב בזירת הדייטים. אם הצלחת ללכוד את מבטו של מחזר פוטנציאלי במועדון, במסיבה של חברים או אפילו בעת הליכה ברחוב, סימן שיש לך משהו כובש באישיות שאת מקרינה כלפי חוץ. אבל גם אחרי שנוצר הקליק, כדאי להשקיע בסגנון שתלבשי  לדייט הראשון שלכם. הסטיילינג: לא חושפני מדי, אבל בהחלט מגרה את הדמיון.
התוספת שתופסת את לא חייבת להתלבש נוצץ בטירוף, אבל כדאי להצטייד בפריט אחד לפחות שמתאים ליציאה בערב ההופך את הדייט שלכם ליותר מסתם פגישה. למשל, ז'קט עור, שרוולון שזור בפאייטים, חגורה מבריקה.
 
סקסי לייט את לא מעוניינת להיות פרובוקטיבית. מצד שני, אין ספק שהבחור יבדוק את המחשוף שלך. לבשי פריט שמחמיא לך במיוחד. כמו חולצת כפתורים פתוחה למחצה, גופייה בעלת מחשוף וי, חולצה שקופה למחצה המתעתעת בדימיון.
תראי לו מי את אל תנסי בפעם הראשונה בחייך לאמץ לעצמך תדמית אחרת. אם הבחור נדלק עלייך, הוא מעוניין בך. אל תבואי לדייט ראשון בפעם הראשונה בחייך בעקבים דקיקים או חנוטה בבגד מחניק, דאגי לחוש נוח בפריטים שבחרת ושימי לב, אין כמו לשלב בהופעה פריט שהוא הכי את בעולם – חולצת הדפסים או ג'ינס.
בגד מתאים לאירוע בררי מראש מהו הלוקיישן של הבילוי, כדי לא להגיע בבגדים שלא מתאים לאירוע. אם למשל אתם הולכים לטיול רומנטי בחוף היום, מומלץ להגיע בנעלי הליכה נוחות יחסית ובגדים שיהיה לך נעים לשבת בהם על החול הרך, אם הוא בקטע של מסיבת ריקודים - את מוזמנת להגיע בחצאית או שמלה. אם את מתכוונת לבלות את הערב עימו, אל תשכחי בגדים להחלפה.
רגע לפני אל תדחי את מסע השופינג שלך לדייט לשעה לפני הפגישה עצמה, שלא תתבאסי קשות אם תתקעי בלי סחורה ביד. חוץ מזה, כדאי לעבוד על הקטע של שילובים: התאימי את הפריטים אחד לשני ובדקי כיצד ההופעה שבחרת משתלבת עם הנעליים, התסרוקת ואפילו עם האיפור. אל תעלבי אם הבחור לא שם לב להשקעה, יש גברים שלא ישימו לב גם אם תעשי קרחת. העיקר שתראי טוב בעיני עצמך. אם תראי טוב, גם תרגישי טוב ותוכלי ליהנות מכל רגע בדייט. 
גוד לאק!

באדיבות אתר לוצי – אופנה לצעירות   


0