החופש לאהוב

 היכרויות
 
בחדשות רצים בלי הפסקה אייטמים על בנות בארצות זרות שהוכרחו להינשא למיועד עבורם, עלמות צעירות ששודכו לקשישים ועוד סיפורי אהבה שהחלו בכפייה. אפיזודות כאלה גורמות לנו לשוב ולהעריך את העובדה שהגורל הרומנטי בידיים שלנו. אנחנו מחליטים מתי לצאת לשוק ולחפש אהבה, היכן לחפש אותה, איך לחפש אותה וכיצד לנהל אותה.
 
עידן ההיכרויות הוירטואלי מעצים את חופש הבחירה שלנו ומאפשר לנו לבחור עם מי להתחיל קשר אינטימי מתוך מבחר מסחרר של אופציות. אתרי ההיכרויות פותחים בפנינו סטוק שלם של דייטים פוטנציאליים ואפילו משגרים פרטים על הפרטנרים המתאימים לנו. אז כיצד מנצלים את חופש הבחירה שאתרי ההיכרויות מציעים לנו בצורה הטובה ביותר?
 
רשימת חיפושים: לפני שניגשתם לחפש אהבה מתוך המבחר באתר הכרויות או מתוך הרשימה שנשלחה לכם של אנשים שמתאימים לכם – כדאי שתדעו מה בעצם אתם מחפשים. חשבו עם עצמכם מה באמת הייתם רוצים למצוא בבן זוג, את כל התכונות הכי אהובות, תחביבים משותפים וכדומה. כמובן, שמומלץ לצמצם את הרשימה למספר אלמנטים – כי בכל זאת, ד הדייט הרביעי לפחות לא תדעו על הדייט שלכם כל כך הרבה כפי שהייתם רוצים לדעת. הישארו מציאותיים, אבל אל תתפשרו על תכונות חשובות.
 
מצעד המבוקשים: אתם יכולים להתבונן במבחר הדייטים הפוטנציאליים – לבחור או לפסול כראות עיניכם. חשבו היטב בכל פסילה, שכן יתכן שדווקא מי שנראה לכם פחות מתאימים במבט ראשון מתאימים לכם מאוד. אל תהיו קטנוניים ותפסלו חבר'ה על כרטיס לא מעוצב או תמונה מעט מטושטשת. אבל בכל זאת, צריך לנפות ולכן, מומלץ לחלק את הדייטים לפי העדפות – סבב א', סבב ב' וכדומה.
 
היו כנים: בכתיבת הכרטיס שלכם. אתם הרי מעוניינים, שהדייטים המוצגים לפניכם יהיו אותנטיים, שמדובר בתמונות אמיתיות, בתכונות שמשקפות אותם היטב וכדומה ולכן – שמרו גם אתם על טוהר הכרטיס ואפשרו לאחרים את חופש הבחירה בצורה ההגונה ביותר. כמובן, שניתן לשפצר מעט ולהבליט את החיובי, אבל בגבול הטעם הטוב.  
 
תנו לאצבעות ללכת: ביליתם דקה וחצי בלבד באתר וכבר חשבתם שכבר מצאתם את המיועד לכם – אל תפסיקו כאן, המשיכו לחפש. יתכן שבדיוק אתמול הוא יצא לדייט חם והוא אוטוטו יסיר את הכרטיס, יתכן ולאחר כתיבת מסר תגלו שהוא לא בשבילכם ותחושת ההחמצה תמנע מכם להמשיך בחיפושים לפחות שבוע שלם ויתכן, שאם תמשיכו לחפש תמצאו מישהו שלוקח אותו בסיבוב.
 
דייטים מקבילים: אל תצאו כמובן עם שניים בעת ובעונה אחת, אבל מצד שני, אם אתם רק בשלבים של חילופי מסרים או שיחות טלפון, בהחלט אפשר לבדוק את האופציות במקביל, במיוחד אם התקשיתם להחליט בין שני דייטים פוטנציאליים. את שלב ההכרעה ניתן לדחות גם לשלב מאוחר יותר: לאחר שיחה וירטואלית או לאחר שיחה טלפונית.
 
היו שלמים עם הבחירה: אתם עוד לא התאהבתם, אתם רק מחפשים, אבל אם קבעתם כבר עם דייט להערב מתוך האתר – היו שלמים עם בחירתכם, אל תיכנסו לאתר שלוש דקות טרם יצאתם מהבית ותתחרטו כי הופיעו שם פרצופים חדשים. קודם כל, נסו את מה שכבר בחרתם ואל תתפתו להחליף את הבחירה כל כך מהר. באתר יהיו תמיד אנשים חדשים, אבל בסופו של דבר, אי אפשר לחפש לנצח, צריך לבחור ולהתנסות – תנו לעצמכם גם ליהנות, לצאת לדייטים, להתאהב.
  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625