היכרויות רומנטיות - מדריך הצלה

 היכרויות
  
חוויתם היכרויות רומנטיות לא מזמן? תודו, שהיכרויות עם בני זוג חדשים הן מצד אחד, סופר מרגשות. כיף להכניס אהבה לתוך חייכם, לגלות את הצד הרומנטי שבתוכם, להרגיש בזוג. מצד שני, היכרויות מלוות בלא מעט חששות: תהיות לגבי מה יהיה בהמשך הקשר, כיצד האדם החדש בו התאהבתם יגיב כשמערכת היחסים תיכנס לשגרה או תדרשו ממנו יותר ממה שהוא יכול לתת כרגע ועוד.

אז כיצד ניתן לחוות היכרויות רומנטיות כתהליך המשולב ברוגע יחסי? קבלו טיפים, שיעזרו לכם להתאהב בלב שקט.
 
כללי זהב לבני זוג לחוצים
 
אופטימיות קוסמית: לצורך השגת היכרויות רומנטיות ורגועות מומלץ קודם כל להניח בצד את כל המחשבות השלילות, החששות והפחדים. חשוב מאוד לצאת לקשר רומנטי בתחושה טובה ועם ביטחון עצמי גבוה. די עם מחשבות כמו "מה הוא בכלל מוצא בי" או "כשהוא יראה אותי בבוקר ללא איפור – הוא יזרוק אותי". תתחילו לחשוב חיובי, היזכרו אחרי הדייט ברגעים הנעימים שחוויתם יחד עם הפרטנר, שחזרו שוב את הנשיקה הרטובה, את מגעו המלטף ואל תהיו ביקורתיים כלפי עצמכם. אז מה אם גיהקת בידיוק כשהיא אמרה לך שהיא מחבבת אותך, אתה בן אדם.
אם אתם ממש לא בטוחים לגבי טיב היחסים וחוששים, שאולי רק אתם התאהבתם ולא הצד השני, נהלו אתו שיחה כנה בנושא, הסבירו לו את הדאגות שלכם – תתפלאו לגלות, גם לו יש חששות משלו. בנוסף, שיחה מהסוג הזה תבהיר לכם מה קורה בקשר ביניכם והאם אתם מרגישים דומה זה כלפי זו. 
 
זורמים בכיף: במצבים של היכרויות רומנטיות, התנהגות ספונטאנית עשויה לרגש ולתת לכם לזרום בכיף. לעיתים, תמצאו את עצמכם בקשר מלחיץ, כשאתם שוקלים בכובד ראש את צעדכם וחושבים בכל רגע נתון – לאן פנינו מועדות ולהיכן נצא מחר. אז לא, אתם לא חייבים לתכנן כל צעד במערכת היחסים ביניכם – לאהבה אין הוראות הפעלה. נהפוך הוא: רגעים ספונטאניים צופנים בחובם ריגושים רבים. כמו כן, גלו גמישות. לדוגמא, אם הפרטנר הציע לכם לקפוץ לים, למרות שלא הכי מתחשק לכם, נסו להיענות להצעתו, הראו לו שאתם זורמים ותתפלאו, אולי אפילו תיהנו מההצעה.
 
לא לאנליזות: אנחנו אומנם אנשים חושבים, אבל גם לחשוב יותר מדי ולהתעמק בכל פרט לא תמיד עשוה לנו טוב. הסיטואציה הבאה בוודאי מוכרת לכם – חזרתם מדייט וכעת, אתם מריצים בראש כל מה שקרה מהרגע הראשון שבו נפגשתם ועד חזרתכם הביתה. אתם למעשה עושים טסט חוזר לעצמכם: מה אמרתם, באיזה טון דיבור השתמשתם, כיצד התנהגתם, ושואלים – האם באמת מצאנו חן בעיני הפרטנר או לא? היכרויות חדשות המלוות באנליזות שכאלה עלולות לגרום לכם לפקפק בעצמכם. את הדייט שהיה, מה לעשות, לא ניתן לחוות מחדש ולכן, אין טעם להתייסר בכך.
אם אתם ממש מתחרטים על משהו שאמרתם או חשים צורך בהול לתקן את המעוות, אז כן, אתם יכולים להרים טלפון ולהתנצל או לוודא עם הפרטנר שהכל בסדר, אבל אל תחמירו עם עצמכם. לכל אחד יש בדיחות פחות מוצלחות או רגעים פחות זוהרים בקריירה הזוגית.
 
בלי התייעצויות: עדיף בלי יותר מדי התייעצויות לאחר מפגש היכרויות רומנטי. נכון, שאין כמו לחזור מדייט, גם אם הוא הסתיים בארבע לפנות בוקר ולהרים טלפון לחבר טוב ולספר לו את אשר קרה בדייט. אבל זכרו, חברים אוהבים לייעץ ופעמים רבות העצות המעולות שלכם עלולות לבלבל, לגרור לחוסר ביטחון עצמי ואף לחבל בקשר. החברים שלכם לא היו אתכם בדייט הנוכחי, וברוב הפעמים הם אפילו לא פגשו את הפרטנר והם בדרך כלל סובייקטיבים. כלומר, רואים רק את נקודת המבט שלכם. כך שאפשר בכיף לשתף אותם וגם לשמוע חוות דעת כנה, אבל קחו את העצות שלהם בעירבון מוגבל.
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125