היכרויות משעשעות

 היכרויות
 
חג הפורים הוא הזדמנות לחוויית היכרויות עם פן משעשע בקשר רומנטי: יש אנשים שמחפשים מראש פרטנר בעל חוש הומור, קליל, ספונטאני, שיודע ליהנות מהחיים, לצחוק על עצמו, לקחת באיזי מצבים מסויימים ולבלות בכיף. כיצד ניתן ליצור חוויית היכרויות משעשעות בקשר זוגי? קבלו מספר טריקים מדליקים.
 
בדיחות בשלוף:  היכרויות המלוות בבדיחות הנשלפות ברגע המתאים יכולות להציל אתכם ממצבים מביכים . לא כלנו יודעים לספר נכון בדיחות או בצורה שמצחיקה אנשים. רק אם ניחנתם בכישרון הזה, הכינו סטוק בדיחות לשבירת המתח הראשוני בדייט ראשון. אל תסחפו במופע סטנד אפ קומדי מול הפרטנר וכמובן אל תיגררו להעלבתו על חשבון הצחוק, שמרו בדיחה טובה לשתיקה ממושכת או אמרו דבר מה שנון שיעניק לכם נקודות זכות אצל הפרטנר.
 
מופע סטנד אפ: אם אתם לא בדחני הדור וגם לא קומיקאים מלידה, תוכלו לקחת את הפרטנר באחד הפגישות הראשונות למופע סטנד אפ. אין כמו צחוק טוב לחוויית היכרויות משעשעת וליצירת אווירה תוססת ביניכם. כמובן שהצעה זו תקפה אם שניכם אנשים שאוהבים לצחוק ומתחשק לכם להיות הערב במצב רוח טוב. עם זאת, קחו בחשבון שהסטנדאפיסט החובב עלול להתעלל בפרטנר שלכם או בכם – לצחוק על חשבונכם או לרדת עליכם בפני הקהל המשועשע.
 
צוחקים מכל הלב: היכרויות חדשות ובדיחות גרועות זה ממש לא הולך ביחד. אם הפרטנר סיפר בדיחת קרש ממש לא מצחיקה, כמובן שאל תעליבו אותו והשמיעו גיחוך קל או אמרו – זה משעשע, אבל אל תזייפו צחוק מתגלגל מלאכותי. אם הוא לא מצחיק, אז הוא לא מצחיק. עם זאת, תתפלאו לגלות שיש דברים בפרטנר שמצחיקים אתכם בלי שהוא התכוון להצחיק: תנועות חינניות, הקלות שבו הוא לוקח דברים, האופן החברותי שבו הוא מתנהל עם אנשים אחרים – כך שגם אם מישהו לא מצחיק בדרך הרשמית הרי שהוא עדיין יכול להצחיק אתכם. במיוחד בהמשך הקשר, כשכבר תהיה לכם שפה משותפת, חוויות משותפת ותלמדו להכיר זה את זה – יהיו לכם צחוקים שרק אתם תבינו.
 
לוקחים באיזי: למדו לצחוק על עצמכם, אחרת תעלבו מכל דבר. היכרויות המלוות בהומור יביאו איתן חוויות משעשעות. אם הפרטנר קצת ביקר אתכם או אמר משהו שקצת דגדג בנקודת התורפה, אל תגררו להתלהמות או כעס שלא לצורך, מדו לקחת דברים באיזי ולצחוק עליהם. נכון, אתם באמת נראים כמו דב הקוטב במכנסיים האלה וזה באמת מצחיק שכמעט החלקתם על המלצר. למדו להתבונן על דברים מתוך פרספקטיבה עליזה ועולצת ויהיה לכם כיף יותר בקשר הזוגי.
 
רסנו את הצחוק: ויש מצבים במהלך היכרויות ראשוניות, בהם דווקא רצוי להשאיר את הצחוק בצד. אל תצחקו על הפרטנר על תכונות שאתם מגלים שרגישות אצלו – אם הוא בוחר לצחוק על עצמו – סבבה, אבל אתם אל תהפכו את הרגישות שלו לבדיחת היום. אל תצחקו על חשבונו ובמיוחד לא בסביבת אנשים אחרים, שכן זה יעמיד אותו במבוכה ועלול ליצור כעסים מיותרים בקשר ביניכם. הקפידו גם שלא לצחוק על אנשים יקרים לליבו – זכרו, שדברים שהוא מתבדח עליהם לא תמיד יתפסו כבדיחה כשאתם תתבדחו עליהם. תנו לו את הכבוד והחופש לבחור על מה להתבדח, זו זכותו, אל תנכסו את הבדיחות שלו – כי כשאתם תספרו אותן זה עלול להתפרש אחרת לגמרי.
 
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625