טיול להכרות זוגית

אז נפגשתם באתר, נדלקתם זה על הכרטיס של זו, יצאתם לדייט ראשון שהיה מעולה, המשכתם בשיחות טלפון אל תוך הלילה, יצאתם שוב והיה נפלא ועכשיו – אחרי שבכל פגישה ביליתם יחד שלוש – ארבע שעות הגיע הזמן למפגש יזום למשך יום שלם. זוגות רבים החלו את הקריירה שלהם או את סיפור האהבה שלהם בטיול. כן, כן, מה ששמעתם.


הכוונה בטיול זוגי הינה לבחון כיצד אתם מסתדרים זה עם זו במשך פרק זמן ארוך יותר מדייט בבית קפה או סרט קולנוע פלוס ארוחת ערב. כמובן שאם אתם לא תרמילאים בנשמה או חובבי טבע מושבעים, בוודאי תעדיפו להמיר את הטיול בחיק הטבע לטיול אורבני ברחובות העיר או במקומות קסומים כמו המדרחוב של זיכרון יעקב, הסמטאות של ראש פינה או צפת.
זה לא משנה היכן קבעתם את הלוקיישן – חשוב שתצאו יחד לסוג של יום חווייתי משותף, שנמשך מהבוקר עד הערב א לפחות מהצהריים עד הערב, כדי לבדוק האם אתם מסתדרים יחד בפרק זמן ממושך יחסית.
 
 
חשבו על זה כך – דייטים קצרים הם קצת כמו ראיון עבודה. התכוננתם היטב, התלבשתם הכי יפה שאפשר ועשיתם רושם מעולה. אבל יכול להיות, שכעבור כמה שעות של ראיון – אזלו לכם האנרגיות, אתם עייפים ומותשים ורוצים הביתה וזה השלב בו המראיין קולט שבעצם אתם לא מתאימים לתפקיד, כי התפקיד המבוקש דורש שעות ארוכות של ריכוז וערנות ומוטיבציה בשמיים. ככה גם בדייט – הגעתם, פגעתם למטרה, עשיתם רושם נפלא, אבל אם זה היה יותר ארוך משיחת בית קפה או סרט ומסעדה כבר היה משעמם ונמאס לכם מהפרטנר.
טיול דורש מכם לבלות יחד מספיק זמן, כדי לוודא שאתם אכן אוהבים להיות יחד מעבר להכרות הראשונית והקצרה יחסית שהיתה לכם בדייט הראשון או השני.
 
המדריך לטיול זוגי 
אז איך מארגנים טיול הכרות מוצלח? קבלו כמה עצות ואל תשכחו, מדובר בחוויה משותפת ראשונה, זכרו ליהנות מהרגע ואם מדובר בפרטנר מתאים – מובטחת לכם הנאה צרופה.
בחירת לוקיישן: בחרו יחד לוקיישן, כי טיולי הפתעה עלולים לחבל בקשר עוד טרם קרם עור וגידים. תארו לעצמכם שאת צופיפניקית לשעבר אוהבת מסלולים מאתגרים וטיפוס הרים ואתה דווקא בקטע של הליכה עירונית – אם היא תרים לכם מסלול הוא יהיה לך קשה, מתיש ורק תרצה לסיים אותו עוד לפני שהתחיל וכך אין לכם סיכוי ליהנות ביחד ולא בגלל שאתם לא מתאימים – אלא כי בטיולים לכל אחד מכם יש העדפות שונות. אם תארגנו יחד מסלול, תוכלו להתפשר על תחנות בדרך – להתחיל בבית קפה כי אתה אוהב בתי קפה כפריים, להמשיך לתצפית נוף, כי היא בקטע של נוף ומשם לקפוץ למוזיאון נחמד כי שניכם חובבי אמנות. כך כל אחד מכם ייהנה ותיהנו גם ביחד.
רגלי או בנסיעה: החליטו אם מדובר בטיול רגלי או בנסיעה והצטיידו בכלי רכב אם דרוש. כמובן שעדיף ללכת על טיול משולב, כך תוכלו להגיע רחוק יותר ולגוון קצת את שגרת היומיום. אל תיסעו רחוק מדי, כדי שלא תבזבזו חצי מהיום בנסיעה. על אף שגם בנסיעה תוכלו להכיר זה את זו, הרי שהיציאה החוצה מהנה וחווייתית ותר מנסיעה ברכב.
טיול לא ממוחזר: אם זה כבר דייט הטיול הרביעי שלכם, אל תיסעו כל פעם לאותו המקום. משנה מקום – משנה מזל. יש פרטנרים שלוקחים את כל הבחורות לאותה נקודת נוף כי הם יודעים שזו תתרשם מיד מהמקום, אבל מצד שני, המקום הזה מזכיר להם קשר שלא צלח. מדינתו גדושה לוקיישנים יפים ומעניינים – גוונו את המסלול וכך תוכלו ליצור התחלה חדשה.
טיול זוגי: הכוונה של טיול זוגי שהוא זוגי, לא עם נספחים בדמות חברים או מדריך טיולים. אתם זקוקים לקצת זמן בשקט ובפרטיות שלכם כדי לבדוק כיצד הכימיה עובדת לאורך יום שלם.
מצלמה: הביאו עצמכם מצלמה ושלפו אותה אם אתם מאוד נהנים. אין טעם לייצר תמונות של רגעים שאחר כך יחרטו לכם בזיכרון כרגעים לא נעימים, אבל בהחלט כדי להפליש על רגעים קסומים ביחד, מזכרת נפלאה מהטיול הראשון ביחד.
 
 
 
אל תילחצו מהטיול – אל תתייחסו לטיול כמבחן למערכת היחסים שלכם. יתכן שדווקא באותו יום לא תהיו במצב רוח טיולי במיוחד או שהמסלול קצת ישתבש: המוזיאון שרציתם לראות בדיוק נסגר לרגל שיפוצים ובמסעדה הכפרית החליפו שף והתפריט גדוש במנות לא טעימות. קחו הכל בקלות, היו גמישים, חפשו במדריך הטיולים רעיונות נוספים או העבירו את הטיול למסלול אחר – העיקר כאן הוא לא הטיול, אלא הבילוי שלכם ביחד, נסו ליהנות זה מחברתה של זו ואם התחושה היא טובה, יהיו ככל הנראה עוד טיולים רבים שתעשו ביחד. טיול נעים ודרך צלחה!  

    


0