גבר, שפצר יחסיך

 אתר הכרויות
 
שיחקת אותה, יש לך פרטנרית סופר משקיענית, כל היום היא רודפת אחרייך, מרימה לכם סעודות שחיתות, לוקחת אותך מהעבודה לבילוי סוער בצימר, כשהיא בדירה שלך, אתה יכול להיות בטוח שהבגדים כובסו וגוהצו, המקרר התמלא בכל התבשילים החביבים עלייך והסלון מצוחצח – בדיוק כמו שאתה אוהב. 

עכשיו אתה מכיר אותה, היא לא בדיוק עקרת בית וונאביז, אלא אשת קריירה עסוקה ונועזת, שביומיום מתקתקת פרוייקטים והדירה שלה עצמה? לא ראתה ספונג'ה כבר חודשים, אז מאיפה יש לה את כל האנרגיות האלה לתת ולתת?
 
התשובה היא פשוטה: אתם בתקופת החיזור, היא כבר שמעה את כל האגדות הקיימות על גברים שמחפשים בה את אמא שלהם, היא קלטה שאתה אוהב את הצד האכפתי שבה. בעצם, היא מחכה כבר שבועות לתמורה, אבל כל מה שהיא מקבלת ממך כרגע זה – תודה מותק, יש מצב לעוד מנה של אורז? או מותק, סחטיין על הדאגה, אבל הערב מתחשק לי לישון באלכסון. בלי ששמת לב, היא עצבנית, מתרחקת ממך ולפתע, הבית שוב מבולגן, היא מגיעה פחות וכשהיא מגיעה – היא נוזפת בך על הכל. אז לפני שהבחורה השווה חומקת לך מהידיים, הגיע הזמן שתתפוס את הרגע, תזרוק מילות הערכה וכמובן – תביא בביצועים בחזרה.
 
תגיד את, לפני אני: נכון, לפעמים זה קשה לשאול מה שלומה, כשנורא בא לך לספר לה שהבוס הטריף אותך היום. אבל נסה להיות פחות אגואיסטי ויותר להתעניין. בה. תראה איך השאלה שלך עובדת פלאים וגם תרוויח הכרות אחרת – היא תרגיש נח לספר לך הכל ואולי אם תסחפו לשיחת נפש, אפילו תשכח שבעצם היה לך יום מבאס בעבודה. שימוש אפקטיבי נוסף בגישה הזאת – תן לה מדי פעם לבחור לאן הולכים, מה עושים, ותשתוק אם היא בחרה לבקר את חברות שלה. זה לא שהיא לא מתלווה אלייך למשחקי ספורט סוערים אצל החבר'ה מדי וויקנד.
 
שחרר את הבלמים: אל תעצור מבעדך לטרוף אותה בחיבוקים ונשיקות או לספר לה מה על ליבך, גם אם זה מעצבן את האגו שלך. לא הכל כאן רושם. כבר עברתם מזמן את השלב בו אתה הסופרמן שלה. להפך, היא מחפשת בן אדם רגיש וגם אם אתה לא חננת עולם, אפשר מדי פעם להראות לה את הצד הפגיע שבך וכמובן, על הדרך, להשביע אותה שהיא לא תספר עליו לאף אחד.
 
היה מודע לעצמך : לא, זה לא תרגיל ברוחניות, אף אחד לא שלח אותך להתחבר לאני האמיתי שלך, אבל אם מדי פעם אתה מקניט אותה והיא רגישה וזה מפריע לה – היה ער לכך והורד במינון. כנ"ל לגבי תקופות בהן אתה מצוברח ומוציא עליה קצת את העצבים, מרים את הקול בלי להתכוון או יוצא בהאשמות ללא בסיס. אם תחשוב שנייה לפני שהסיטואציות האלה מתרחשות, תוכל להימנע מריבים מיותרים ותיצור אווירה טובה ביחסים ביניכם.
 
פנוי לאהבה: כשאתה נכנס למערכת יחסים ורואה שהיא מתקדמת מצויין, אל תברח. ראה בכך הזדמנות פז לאהבה אמיתית, גם אם לא תכננת השנה לעבור לגור עם מישהי או לדבר על חתונה. יש קשרים שאסור לפספס. אם הסברת לה מראש שכעת הטיימינג לא מוצלח, מילא, אבל אם נתת לה להרגיש שאתה לגמרי בקטע ואז חזרת בעדך – לא טוב, הבחורה תתבאס עלייך קשות ואתה עלול להיעזב. אל תיתן לה לעזוב אותך – דברים טובים שמור קרוב אלייך ואולי הבחורה הזאת היא הדבר הטוב ביותר שקרה לך.
 
    
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625