זה הזמן לחלוק

 היכרויות
 
זו הפעם הראשונה שיש לכם קשר רציני? ברוכים הבאים לממלכת ההכרות הצמודה. אחרי שהספקתם לשלוף זה על זו קורות חיים, לבדוק כימיה, לבלות זמן רב ביחד וליהנות מכל רגע, הבנתם שאתם נמצאים עם מישהו חשוב לכם בו תרצו להשקיע את מיטב האנרגיות ואת מרבית הזמן של יומכם. אבל מה קורה אם שניכם טיפוסים ביישנים, מופנמים או סגורים? שאת סודותיכם השמורים ביותר מאפסנים בכספת וחוששים מחשיפה? קבלו מספר טיפים שיעזרו לכם לצאת מהשריון, להיפתח ולהרגיש בנח בקשר האינטימי.
 
החבר הטלפוני שלי: יש דברים שיותר קל לספר בטלפון, גם אם נראה לכם שהייתם מעדיפים לשמוע את גילוי הלב פנים מול פנים, הרי שהטלפון הוא המצאה פנטסטית. אתם יכולים לשבת בכל מקום שתרצו, לחייג בכל זמן שמתחשק ולדבר בלי לספוג את הביקורת או את הפנים התדהמות באופן ישיר. אם אתם רוצים להגיד אחרי הדייט היה נפלא או לשתף את הפרטנר שהייתם מרוחקים יחסית כי עבר עליכם יום מבאס בעבודה, אל תסמסו, אלא הוסיפו סאונד למילים. הרימו טלפון ושתפו אותו. יתכן שהוא יופתע מאותה שיחה, אבל אתם בוודאי תחושו הקלה וגם הוא ילמד להשתמש בטריק הזה להבא – כשיהיה לו משהו בוער לספר לכם.
 
מחליפים אנשי קשר: עד כה, התרגלתם לספר הכל, מהפרטים הכי קטנים בדייט ועד ניתוחים מסעירים על מצב הקשר הזוגי, עם החבר הכי טוב שלכם מהתיכון. הוא היה איש הסוד שלכם בכל הנוגע למערכות יחסים. אבל אז לפתע שמתם לב, שהתרגלתם לשתף אותו בהכל ולא נשאר לכם כח או עניין לשתף את בן הזוג במה שעובר עליכם. הוציאו את החבר לחופשה קלה ונסו לבדוק איך זה לדבר באופן כנה עם בן הזוג, הרי הוא לא רק פרטנר אליו אתם נמשכים, אלא מישהו שאתם מעריכים את דעתו ומעוניינים שהוא יכיר אתכם מקרוב. תוכלו למיין בין הפרטים – להתייעץ עם החבר הותיק ובמקביל לספר את הדברים לבן הזוג, כך תרוויחו שתי גישות שונות ותרגישו קרובים לבן הזוג.
 
לפני כולם: אם יש דברם שקשה לכם להוציא בסיטואציה אינטימית, אמרו אותם במקום הומה, כמו למשל בבית קפה. לפעמים יותר קל לנו להגיד דברים כשיצאנו מהסביבה הטבעית לנו או שאנחנו חשים שיש סביבנו אנשים נוספים. לא בטוח שבן הזוג מרגיש כמונו, לכן אם אמרנו משהו שדורש את תגובתו ושמנו לב שהוא חש אי נוחות לדבר על זה כאן, נדחה את השיחה למועד אחר במקום אחר. אבל השלב הקשה ביותר, הוא להגיד משהו מציק ולאחר שאמרנו אותו, גם אם נדחה את העיסוק בו לאחר כך, כבר נעשה וכעת אפשר להמשיך הלאה בלב שקט.
 
 ללא צנזורה: עוד משימה קשה, אבל הכרחית, היא לספר את האמת כפי שהיא ולא לחשוב על מה שאנחנו רוצים להגיד אלף פעם, לשנות גרסאות, להעלים פרטים או לכוון למטרה מסויימת. כשמשהו מציק לנו, אנחנו רוצים לגבי תשובה אמיתית. אם אנחנו רוצים לדעת אם בן הזוג מעוניין לעבור לגור אתנו, נעדיף אולי ללכת סחור סחור, אבל הוא עלול להתעצבן על המניפולציה. לכן, מומלץ פשוט לשאול את מה שמטריד – להיות הוגנים ולצפות לתשובה הוגנת. אם אתם אלה שנשאלתם ולא בטוחים, אמרו שאתם לא בטוחים, אל תפזרו הבטחות או תתנו דוגמאות על חברים שעברו לגור יחד מהר מדי וסתם רבו, דברו על החששות שלכם ואל תפנו את השיחה לכיוונים אחרים. אם תהיו כנים עם בני הזוג, הם יהיו כנים אתכם וכך תוכלו לבנות קשר אינטימי אמיתי וגם יהיה לכם יותר קל להיפתח כי תדעו שיש בפני מי להיפתח.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625