יוצאים יחד לארוע

 היכרויות
הפעם הראשונה בה תחשפו את יחסיכם בפומבי מרגשת לא פחות מדייט ראשון. מדובר באקט הצהרתי, אתם עומדים להראות לעולם שאתם ביחד. גם אם לא הסתרתם את מערכת היחסים או הכחשתם אותה בעבר, הרי שיציאה משותפת לאירוע מעמידה את הקשר שלכם תחת זכוכית מגדלת. החברים שלכם, במיוחד הקרובים הדאגניים, יבחנו אתכם בכל רגע נתון – יבדקו איך עובדת הכימיה ביניכם, האם אתם קרובים ומרבים במגע או שמא מרחוקים, האם אתם מתנהגים כמו צוות לעניין, משלימים משפטים אחד לשני או סותרים זה את זו, האם בטעות הבחור שלך פוזל לאחרות?
 
יוצאים מהבית ביחד

אז כיצד שורדים את היציאה הראשונה החוצה?
 
האירוע הנכון בזמן הנכון
אל תצאו לאירוע הראשון אליו הוזמנתם, אלא בחרו אירוע שמתאים לשניכם. למשל, אם הוזמנת לאירוע בדיוק בערב בו הוא מסיים לעבוד מאוחר, רצוי שלא תגררי אותו לשם בכח כי הוא יהיה עייף ועלול להיות עצבני וחסר סבלני וליצור רושם לא נכון או ליצור מתח ביחסים ביניכם. בחרו אירוע ששניכם מסכימים שהוא נחמד וקליל והשאירו לעצמכם את האופציה לחתוך באמצע, סכמו על סימן סמוי שירמוז שאחר מכם מעוניין לסיים את הערב ואל תכעסו אם זה קרה מוקדם מכפי שחשבתם, סך הכל מדובר ביציאה ראשונה ואם הכל זורם, יהיו לכם עוד הרבה יציאות כאלו בעתיד
 
משנה אווירה, משנה אישיות
ראשית כל, לוקחים בחשבון שמדובר במצב לחוץ. אל תתפלאו עם בני הזוג החדשים שלכם מתנהגים שונה לגמרי באירוע או בחברה. זהו לא מצב אינטימי ויתכן שהם לא ירגישו בנח, במיוחד אן מדובר באירוע של אנשים שהם לא מכירים, אפילו הבחורה הכי ספייסית עלולה לפתע להפוך לביישנית על והבחור שלך, שביומיום מנהל עובדים ומנהיג מלידה, מתחמק לשירותים או עושה את עצמו מדבר בטלפון כשמנסים לגשת אליו.
 
במרכז תשומת הלב
עליכם להיות קשובים לסימנים שמאותתים לכם בני הזוג, יתכן שהם זקוקים שתחבקו אותם או שתדברו קצת בשמם, יכול להיות שהתחלתם לנהל שיחה נמרצת עם החברים שלכם וקצת הזנחתם אותם או שהם דווקא מעוניינים להתבטא, אבל מצפים לאישור שלכם להציג את עצמם.
 
זוגיות מאוחדת
גם אם בן הזוג מתנהג קצת שונה, מהסס או מקשקש שטויות ואתם די מאוכזבים מהתנהגותו, אל תפגינו ביקורתיות בפומבי. הגעתם יחד מתוך בחירה ולכן עליכם לתמוך בו ולא לצאת נגדו. אתם יכולים לספר לחברים על משהו משותף שעשיתם יחד או לספר להם כיצד נפגשתם, חוויה שמשותפת לשניכם – כך היא לא תתעצבן שאתה מדבר עם חבריך על משחק ספורט שהיא לא ראתה ואתה לא תרגיש אאוטסיידר רק כי היא מפטפטת עם חברותיה מהתיכון על תקופת התיכון.
 
יחד מול כולם
נכון שמצד אחד הגעתם לאירוע חברתי ואתם נמצאים עם עוד הרבה אנשים, אבל היות ומדובר בתחילת קשר רומנטי – אל תעמידו את הזוגיות שלכם במבחן, דאגו ליצור רגעים אינטימיים גם במסיבה הומה, חפשו פינה פרטית או התנשקו והתחברו כאילו אף אחד לא מסתכל.

הערב הוא שלנו
 אתם יכולים לאזן את הסיטואציה המתוחה, על ידי כך שלאחר הבילוי החברתי תצאו רק שניכם לדייט לילי ותקנחו את הערב בפגישה רומנטית.

     

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.046875