זה הזמן ליזום קשר

 היכרויות
 
כמה פעמים בחיים שלכם דחיתם קשר רומנטי למחר? ואז, כשהגיע יום המחרת, לא התחשק לכם לשבת מול האינטרנט ולחפש הכרות והחלטתם להאריך את הדד ליין לעוד שבועיים, כשתחזרו מהטיול בחו"ל או כשירד הלחץ בעבודה או לאחר שתגישו את המשימה באוניברסיטה ובעצם, כך חלפו להם חודשים ארוכים ואחת המטלות החשובות בחייכם – למצוא אהבה – נדחתה למועד בלתי ידוע. 
אז דחיינים יקרים, הגיע הזמן ליטול יוזמה ולממש את הפוטנציאל עכשיו. הרי יגיע יום ותגלו שבעצם כל חבריכם כבר בזוג או בדרך לזוגיות יציבה או מסתובבים כמוכם חופשיים בעולם אבל משתוקקים לקשר ולמה בעצם לחכות שהאהבה תדפוק בדלת שאפשר לצאת בעקבותיה כבר עכשיו?
 
כיצד מגיעים ממצב של אהבה בהולד ליוזמה רומנטית? הנה מספר עצות שיעזרו לכם לצאת מפאסיביות ולמשוך אהבה. זכרו, האביב היא עונת ההתחדשות האולטימטיבית, טיימינג מעולה להכרות רומנטית.
 
בדיקה עצמית ראשית כל, בדקו מה בעצם עוצר אתכם מלפתוח בתהליך החיפושים ואל תייחסו חשיבות לתירוצים. תירוצים תמיד יהיו לכם, אבל אתם יותר מכולם יודעים להבדיל בין תירוץ לסיבה אמיתית – האם זה משום שהקשר הרומנטי הקודם שלכם לא עלה יפה? אולי אתם עדיין אוהבים את האקסית? טרם קבלתם תשובה ממישהי שהזמנתם לצאת? בדקו מה מעכב אתכם ואם מדובר בסיבה מעורפלת – המשיכו הלאה. הציבו דד ליין קונקרטי לבחורה ששוקלת כבר חודשים אם לצאת אתכם ואם אין בכוונתכן לשוב לאקס, הרי שכדאי להגיד "נקסט" וליזום קשרים חדשים.
 
קבלו החלטה אם תקבלו החלטה אמיתית, כנה ומכל הלב, ותגידו לעצמכם שאתם אכן מוכנים לאהבה חדשה, תרגישו שעליתם על המסלול הנכון. השלב הבעייתי ביוזמה של קשר רומנטי הוא שלב ההתלבטות והחששות, ברגע שהפסקתם להסס והחלטתם לנקוט צעד – אתם בכיוון הנכון, מכאן הכל יהיה פשוט יותר.
 
סדר עדיפויות חשבו מה סדר העדיפויות הנכון עבורכם – האם הערב זה לראות טלוויזיה או להקדיש את הזמן הפנוי שלכם לשיטוט וירטואלי באתר הכרויות? חשבו על זה כך: תוכנית טלוויזיה אפשר להקליט או להפעיל אותה ברקע ואילו מסר למישהי שמעניינת אתכם, אם תדחו למחר, יכול להיות שכבר לא יהיה רלוונטי כי אותה בחורה עליה שמתם עין באתר כבר תהיה תפוסה מחר או תענה בחיוב להצעה של מישהו אחר. חבל להסתובב עם תחושת החמצה, התחילו לפעול כבר מעכשיו.
 
חיפוש סודי אם הגעתם למסקנה שמה שעוצר אתכם בתהליך החיפושים הם החברים שלכם, מה הם יגידו, הסיפורים שלהם על בליינד דייטים או העובדה שהם כולם רווקים שמחים, הרי שאתם לא חייבים להתייעץ אתם במהלך החיפוש. שמרו לעצמכם את עניין החיפוש ורק לאחר שתרגישו שלמים עם הנושא או שיהיו לכם בשורות או משהו לחדש להם, אז תוכלו לספר שבדיעבד חיפשתם אהבה.
 
זמן לחיפוש מצאו את הטיימינג הנכון עבורכם לחפש אהבה, לא כשרועש בחדר או כשאתם עייפים או טרודים בעניינים אחרים. עליכם ליהנות מתהליך החיפוש, ואם תבצעו זאת כשאתם לא במצב רוח מתאים אתם עלולים להתייאש מהר או לענות בחוסר סבלנות לדייטים פוטנציאליים וסתם לקלקל קשר שטרם התחיל. פנו את סוף השבוע לתהליך החיפוש או עשו זאת בערבים בהם יצאתם מוקדם יחסית מהעבודה.
 
פנייה אישית נכון שזה תמיד נחמד להרגיש מחוזרים ולקבל מסרים מאנשים אחרים, אבל אם רק תחכו לפידבקים חיוביים על הכרטיס שלכם בלי ליזום פניות או לשגר מסר למישהו שמעניין אתכם אתם עלולים סתם לחכות. שלחו מסר למספר דייטים פוטנציאליים.
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625