הכרות טלפונית

 הסיטואציה הבאה כמעט בלתי נמנעת: אתם מתכתבים עם מישהו דרך אתר הכרויות, תחלופת המסרים ביניכם משעשעת, מפתיעה, מקורית, מעוררת מחשבה. טבעי שתהיו סקרנים לדבר עם האדם אתו אתם מתכתבים ועד ששיחת הטלפון הראשונה ביניכם תתקיים כבר יש לכם דמות מסויימת בראש: אתם בונים קלסתר פנים לפי כושר ההתבטאות של הדייט הפוטנציאלי, מדמיינים כיצד יישמע קולו, מפנטזים על כימיה נהדרת – מחכים נרגשים לרגע שבו הוא יבקש את הטלפון שלכם או יענה בחיוב להצעתם לתקשר ועם זאת, מבוהלים מאותו רגע בו תשמעו לראשונה את קולו.

ישנם אנשים שיודעים לכתוב נהדר ומרשימים באופן יוצא מן הכלל בכתיבה, אך כשזה מגיע לשיחת טלפון – הם לא יודעים איך לזרום, כיצד לנווט את השיחה, מה להגיד ואיך לקדם הלאה את הקשר – להפוך את אותה שיחת טלפון לדייט ממשי. אם אתם מזדהים וגם אם קל לכם בטלפון וקשה לכם בכתב, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור בהצלחה את שיחת הטלפון הראשונה:
 
המנוי אינו זמין

אם נתתם את מספר הטלפון שלכם, זה לא אומר שעכשיו אתם צריכים לחכות בבית או להיצמד לסוללרי עד שאותו פרטנר פוטנציאלי יתקשר. מצד שני, נסו להיות זמינים או לשמוע הודעות קוליות ולקרוא סמסים במידה ולא הייתם זמינים.
 
טיימינג נכון
אם עניתם ואתם במקום רועש או במצב לא מתאים לשיחה ארוכה, בקשו להחזיר צלצול והתקשרו רק כשאתם פנויים לעניין. חבל ליצור רושם ראשוני לא נכון או להתרשם ממישהו על רגל אחת. הקדישו לכך זמן ותוכלו לשפוט מי אותו אדם וגם כמובן ליהנות משיחת הטלפון של אותו מחזר שיכול בעתיד להפוך למאהב שלכם.
 
היו אתם

הגיוני שתחושו מעט נבוכים או תתקשו לנהל שיחה נינוחה לגמרי עם המטלפן. לפעמים מגמגמים קצת, בולעים מילים או שנוצרת שתיקה צורמת. כן, גם אם ביומיום אתם סופר דברנים – הרי שבמצב מלחיץ כזה אתם עלולים לאבד את הלשון. אם אתם המטלפנים או אתם יודעים שהמחזר אמור לצלצל אליכם – חשבו מה תגידו לו או דברים שתרצו לשאול. אל תענו בלחץ או תשאלו המון שאלות בבת אחת – נסו לשבור את הקרח על ידי אנקדוטה משעשעת ודברו אתו כאילו אתם מדברים עם חבר, כך תהיו אתם. מצד שני, אפשר להשקיע קצת בפלרטוטים או לאמץ קול סקסי יותר מבדרך כלל. בכל זאת, אתם מחזרים לא חברים ותיקים.
 
 
יש אנשים שלא מאמינים בשיחת טלפון ורק רוצים להגיע כבר לפגישת פנים מול פנים ולכן, אל תיבהלו אם הפרטנר הטלפוני מקצר בדבריו או ישר שולף יומן וקובע תאריך. הסבירו לו שחשוב לכם להכיר אותו קצת. דרך שיחת הטלפון תוכלו יותר להתרשם איזה מן טיפוס הוא ואם השיחה זורמת ונחמד לכם לדבר אתו ואתם מעוניינים להכיר אותו יותר. זיכרו, יש אנשים שהקול שלהם נשמע שונה בטלפון או שהם לא בנויים לשיחות טלפון עמוקות – אם בכל זאת אתם מעוניינים תנו להם צ'אנס וקבעו פגישה. נסו להוביל את השיחה לפגישה על ידי כך שתשאלו המ דעתך גם להיפש? מעניין אותי מאוד להכיר אותך? איך את מדמיינת את הדייט שלנו? עשו הכל ברוח טובה, גרמו לפרטנר להרגיש בנוח וכך תוכלו לסיים את השיחה עם דייט ביד ופוטנציאל לקשר רומנטי. 
 
 

  


.015625