הכרויות, כיצד להניע לפעולה

 הכרויות
 
אחד האתגרים הגדולים ביותר בזירת ההיכרויות הלוהטת הוא למשוך אליכם כמה שיותר מועמדים פוטנציאלים. יש אומנם הרבה דגים בים, מועמדים רבים שמשתוקקים לקשר, כמהים לאהבה, אבל יש כאלה שיתפסו אותם לפניכם. 
 
אם השוויתם חוויות מאתרי הכרויות עם חברים מחוזרים, שגם הם מסתובבים בסצינת ההכרות הוירטואלית, בוודאי גיליתם שכמו בכל תחרות פופולאריות – יש אנשים שמצליחים יותר ויש אנשים שמצליחים פחות.
ההצלחה כאן קשורה באינספור גורמים. ולא, לא תמיד תהיה לכם שליטה על ההצלחה בתחום ותמיד יהיו את אלה שיצאו ליותר דייטים מכם ויקבלו המון פניות, אבל אל תתייאשו, כי יש דברים ששווה לשדרג או לשנות בכרטיס האישי שלכם ושדרוג זה יגביר את הסיכויים שלכם לקבל יותר פניות.
אז כיצד עושים זאת? עם קצת השקעה, יצירתיות,סבלנות וכמובן, הדרכה צמודה מאיתנו. קבלו טיפים חשובים ויעילים למי מכם שרוצה להיות הכרטיס הכי בולט בחבר'ה.
 
כרטיס אטרקטיבי
הכל מתחיל בכרטיס הביקור שלכם באתר. הכרטיס מעניק למועמדים הזדמנות להכיר אתם על קצה המזלג. אופי הכרטיס מאוד חשוב, שכן זהו פתח לרושם ראשוני ולהמשך הקשר. עליכם להשקיע בכרטיס, בין אם לכתוב משהו ייחודי שיבליט אתכם בין המועמדים ובין אם לבחור תמונה טובה שלכם.

יצירת קשר
חשוב כבר בכרטיס למשוך את המועמדים ליצור אתכם קשר – לשאול שאלה מסקרנת, לספר משהו מדליק על עצמכם, להוסיף משהו שיחבר ביניכם כמו למשל "אם גם אתן אוהבות לצלול" או "אם גם אתה אוהב סרטים – צור קשר", הזמינו במפורש את המועמדים לפנות אליכם.
 
עוד עלי
אם אתם מופיעים בעוד מקומות ברחבי הרשת, כמו למשל, פתחתם בלוג או כתבו עליכם משהו, פרסמתם מאמר פרי עטכם, שירה, סיפורים או אפילו תמונות – אתם מוזמנים להוסיף קישור בכרטיס למקום בו יוכלו לדעת עליכם עוד, אם כמובן, לדעתכם, המידע הנוסף מעניק לכרטיס ערך מוסף ומוציא אתכם באור חיובי. יתכן שכך אנשים ירגישו יותר מחוברים אליכם ויסתקרנו לפתוח אתכם בקשר.
 
דברו אליהם
רבים נוטים לכתוב בכרטיס שלהם בעיקר על עצמם – שזה טוב כי המחזרים הפוטנציאלים רוצים להכיר אתכם. מצד שני, אתם מחפשים מישהו ליצירת קשר רומנטי ממשי ולכן עליכם כבר מעכשיו להכניס את אותה דמות, שכרגע לא מוכרת או ידועה לכם, גם כן לתמונה. כך למשל – הסבירו מי אתם חושבים שיתאים לכם, איזה בן זוג או בת זוג אתם מחפשים, איפה הייתם רוצים לבלות בדייט הראשון. השתמשו בפנייה ישירה אליהם – אתם, את או אתה, שירגישו שאתם חפצים בנוכחותם בחייכם.   
 
הצעות קונקרטיות
דברו על דברים ממשיים ולא באוויר. אם אתם מעוניינים לתכנן עתיד עם מישהו, נסו לדבר באופן ספציפי מה אתם רואים בחיים המשותפים, מה חשוב לכם בזוגיות וכדומה. תציעו דייט חלומי אבל ריאלי, תנו למישהו להידלק על מי שאתם ועל ההצעה שלכם, תנו לו להרגיש על קצה המזלג איך זה להיות אתכם. כך אנשים ישתוקקו להיות אתכם בקשר ולו כדי לחוות איך ההצעה שלכם הופכת לפגישה אמיתית.
 
משגרים מסרים
ולא תמיד צריך לחכות שיפנו אליכם, קחו יוזמה ופנו לאנשים שנראים לכם מעניינים. אתם יכולים לשלוח אליהם מסרים משעשעים, למשל. זיכרו, כל רגע משנה כאן, אם תהיו תמיד עם יד על הדופק לא תפספסו הזדמנות שווה לקשר. בדקו כל עת מה מתחדש באתר ההכרויות, מי נכנס, מי מתאים לכם ואל תשכחו להשיב לפניות אליכם. אם תדחו את התשובות, המועמדים ימשיכו הלאה לפרטנר הפוטנציאלי הבא.
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.046875