מה אתם מחפשים בזוגיות

 הכרויות
 
שאלת מיליון הדולר היא – מה אתם מחפשים בזוגיות. פעמים רבות, כשאנחנו יוצאים לדרך ומוכנים לכבוש את זירת הדייטים אנחנו מגלים שבעצם אין לנו מושג למה אנחנו כאן ומה אנחנו מחפשים. יש כל כך הרבה מועמדים אטרקטיביים בשוק הפנויים פנויות וקשה למאוד בחור מתוכם את האחד להתחיל אתו את סשן הדייטים או את זאת שתפגשו ראשונה מבין כולן.
חבל לצאת לחיפושים קדחתניים מבלי שגיבשנו אסטרטגית חיפוש, כיוון שאז עלול לקרות מצב שבו מישהו מדהים ייכנס אל חיינו ונפספס אותנו רק משום שלא היינו מוכנים לקראתו.
 
זו הסיבה שיש להתחיל בחיפושים בטיימינג הנכון לנו, כשאנחנו מודעים לתהליך החיפוש ומוכנים לבחור ולקבל החלטה. ראשית כל, אל תתחילו לחפש זוגיות כשאתם לא מוכנים לכך. אם זה עתה נפרדתם מפרטנר אהוב או אתם בתקופה עמוסה ולחוצה בחיים, שלא מאפשרת לכם להיפתח או להשקיע בזוגיות, חכו עוד קצת ותנו לעצמכם להירגע – כך תתחילו מערכת יחסים על רגל ימין ולא תקלקלו חלילה את הרושם הראשוני. אתם ממש לא רוצים לבטל פגישה אחרי פגישה רק משום שזו תקופה מטורפת בעבודה או להשאיר רושם שאין לכם פנאי לדייטים רק בגלל שכרגע אתם לא פנויים רגשית. אם אתם בתוך זה, אתם בתוך זה. היכנסו לזירה חדורי מטרה – למצוא אהבה והבטיחו לעצמכם להתמסר לעניין.
 
חשבו מה אתם רוצים להשיג, מהי מטרת העל שלכם בכל הפרוייקט הזה שנקרא חיפוש אהבה. הכוונה היא למצוא אהבה, אבל עליכם להחליט האם אתם בשלים לקשר רומנטי לטווח ארוך, זוגיות אמיתית וכדומה. צאו מנקודת הנחה שתמצאו פרטנר מדהים, האם תהיו מוכנים לשקול מעבר לדירה משותפת וחתונה? אל תשלו מחזרים פוטנציאליים. אם אתם יודעים שעוד שנה אתם אמורים לצאת לרילוקיישן בחו"ל, היו כנים ואמרו זאת ושקלו האם תוכלו לנהל מערכת יחסים בשלט רחוק, אל תסתירו עובדות. בנוסף, עליכם לחשוב מה אתם מחפשים בבן הזוג או בת הזוג האידיאלי. איך עושים זאת? חושבים על מה אהבתם בבני הזוג הקודמים ומה הייתם רוצים לראות במישהו חדש, איך אתם תופשים את הקשר שלכם. תנו לעצמכם לדמיין ממש קשר רומנטי חלומי בראש ועם זאת, היו מציאותיים, אביר החלומות או נסיכות קיימים רק באגדות ועליכם לחשוב מיהו בן הזוג המתאים לכם ביותר ולא מי הוא בן הזוג המושלם.
 
הכי חשוב זה לחשוב על תכונות שחשובות לכם בבני הזוג שלכם ולאחר מכן, לערוך סדר עדיפויות, החל בתכונה החשובה ביותר ועד התכונה עליה תוכלו להתפשר. חשבו על התכונות גם בהקשר שלכם, עם איזה טיפוסים בדרך כלל אתם מסתדרים? מי"עושה" לכם את זה? מי מושך אתכם? מה הכי מדליק אתכם במישהו ועם מי תהנו במערכת יחסים? כמובן שלאחר מכן, בתהליך הסינון, כשתקבלו שלל הצעות של פרטנרים מהם תוכלו לבחור עם מי לצאת לדייטים תוכלו לזהות את התכונות שאתם מחפשים בפרטנר במועמדים השונים וכך יהיה לכם יותר קל לבחור, כיוון שתדעו מראש מי מעניין אתכם. לא צריך לחפש את התכונות בכרטיסים של המועמדים, אפשר להסיק על תכונות אופי שונות מתוך התכתבות או שיחת טלפון. לפעמים תגלו בזמן אמת שתכונות שהיו לכם חשובות מתגמדות לטובת קול סקסי, חוש הומור ושנינות, שאלו אולי תכונות שלא צפיתם שירגשו אתכם או לא יכולתם לחזות מראש. כן, גשו לתהליך החיפוש כשאתם יודעים מה אתם רוצים, אבל עם זאת, בראש פתוח – תנו צ'אנס למועמדים גם אם הם לא עונים במדוייק על הקריטריונים שהצבתם מראש.
   
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625