עוברים לגור עם בן הזוג

 אתר הכרויות
 
                               
אחרי שהתרגלתם לישון באלכסון (ללא בן הזוג או בת הזוג), להשתלט על הספה, לצפות רק במה שאתם רוצים בטלוויזיה, לארח חברים עד אור הבוקר ולהתנזר משטיפת כלים במשך שבועיים וחצי, הגיעו ימי הרווקות לקיצם. כעת, משהחלטתם לעבור לגור יחד אתם עומדים לשנות את ההרגלים ולחלוק בחדרים.
ברוכים הבאים לזירת המגורים המשותפים. המדריך הבא יעזור לכם לשרוד את המעבר ולבנות קן אוהבים רומנטי. 


כבר לא ישנים באלכסון


רגע לפני 
לפני המעבר, נסו לישון יחד לפחות כמה לילות יחד, רצוי בדירה של אחד מכם. זיכרו, שהלינה בצימר  או בחדר בבית מלון אינה דומה כלל למגורים משותפים. הרי בנופש שניכם רגועים, יש מי שמסדר לכם את המיטה ומאכיל אתכם. לינה משותפת בדירה אחת תראה לכם כיצד אתם מתנהגים בשגרה היומיומית. אם בן הזוג נוחר בקול חזק, כדאי שתדעי על כך מראש ואם לבת הזוג יש הרגל להתהפך במיטה בלי סוף, היה מוכן לכך טרם המעבר.
קושי במעבר 
אם אחד מבני הזוג עובר לדירה החדשה מבית הוריו, המעבר עלול להיות עבורו קשה יותר. שכן מדובר בהסתגלות לחיים עצמאיים מכל הבחינות. חשוב להתחשב בצרכי בן הזוג שזה עתה יצא לעצמאות ולהעניק לו טיפים מניסיונכם העשיר. זיכרו להתאזר בסבלנות.
 
וויתור על הלבד
כעת שאתם עומדים לגור עם בן הזוג תצטרכו לחלוק את הטריטוריה שלכם עם עוד בן אדם. המעבר עם בן זוג איננו דומה למגורים עם שותפים, שכן עם שותף לא חלקתם אוכל, הוצאות משותפות, חדר משותף. אם ניתן להקצות בבית חדר עבודה לכל אחד מבני הזוג  או לפחות פינה נפרדת, אליה תוכלו לברוח כשתחושו צורך עז להיות קצת בנפרד מבן הזוג. נסו שלא לפלוש לפינה הנפרדת של בן הזוג בלי רשותו. כל אחד צריך ספייס.
תיאום ציפיות
חשבו יחד לפני המעבר מה אתם מצפים מהחיים המשותפים, אילו חששות מטרידות אתכם ווכדומה. אל תעברו לגור עם בן הזוג מתוך ברירת מחדל כמו למשל, כשחוזה הדירה  של בן הזוג נגמר .. עברו לגור יחד בטיימינג שמתאים לשניכם ומתוך רצון לחיות יחד.
 
                                                                                        להמשך המאמר          
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625