טעויות של מחפשי אהבה

 היכרויות
 
מדוע אתם לא מקבלים מספיק פניות? למה היא מסננת אתכם הדייט הראשון? איך זה שאתם כאלה לחוצים בפגישות רומנטיות? רבים מאיתנו גורפים הצלחה מסחררת בתחומים רבים ואילו בדייטים חשים כישלון טוטאלי. אז קודם כל, זה הזמן להתעודד כי אף אחד לא הבטיח שזה קל למצוא אהבה. לעומת זאת, כל הזוגות המאושרים מספרים שזה היה שווה את הטרחה!
רבים מאיתנו שזה עתה נכנסו לזירת הדייטים וההיכרויות ומחפשים אהבה חושבים איך אפשר לעשות את זה בדרך המוצלחת ביותר, אבל לא תמיד מצליחים ליישם את הרעיונות ולפעמים עושים טעויות של מתחילים. זה בסדר, רק ככה לומדים ותמיד אפשר להשתפר וחוץ מזה, אנחנו כאן כדי לתמוך בכם! קבלו מספר דברים שאתם עלולים לטעות בהם ודרכים לתקן.
 
דוחים את החיפושים
להגיד לעצמך מחר אני אתחיל לחפש אהבה זו טעות, כי חבל לדחות את התחושה הנהדרת של הכרויות, יציאות וזוגיות. אם המטרה שלכם היא להיות בקשר רומנטי אז למה שתעכבו את השאיפה ותמנעו מבעדכם אושר? התחילו לחפש עכשיו. אם קשה לכם לשבת ולהתחיל, אתם יכולים לעשות זאת בליווי של חבר (תתחילו שניכם ביחד או אפילו שהוא ישב לידכם כשזה קורה ויעניק עידוד ותמיכה), ערכו לו"ז חיפושים, החליטו שהיום תחפשו אהבה במשך שעה באינטרנט ומחר שעתיים או לפחות תקדישו לזה זמן בסוף השבוע. אל תדחו את הסיכויים שלכם לאושר!
 
באים בגישה שלילית
את חוסר הביטחון הניחו לרגע בצד והתחילו את החיפוש האופטימיות, עם מטרה ברורה למצוא אהבה והאמינו בעצמכם. זו טעות להתחיל לחפש ולצאת מנקודת הנחה שזה בטח לא יצליח. נכון שאתם בוודאי חוששים מאכזבה, אבל עליכם לחשוב חיובי כי אם תגיעו אחוזי התלהבות ודבקים במטרה לתהליך החיפוש ולדייט תגבירו את הסיכוי ליצור רושם טוב וגם ליהנות מהחיפוש ולכן עליכם לשנות כעת את הגישה.
 
מזייפים עובדות
אם תאמינו בעצמכם יהיה לכם יותר קל לבלוט ולייצר כרטיס משובח. מי שמזייף עובדות ומשקר לגבי כל מני נושאים או משתמש בכרטיס בקלישות מוכרות עלול לפספס את המטרה – פחות אנשים ימשכו לכרטיס שלו ופחות אנשים יתרשמו ממנו או חלילה יגלו בהמשך ששיקרתם וכך כגודל הציפייה כגודל האכזבה. חשבו מראש על הכרטיס, השקיעו בתמונה וספרו את האמת. גם אם יש דברים שהייתם רוצים שיהיו טובים יותר, אם זה לא אתם אין טעם להעמיד פנים. כמובן שאתם יכולים לשפצר את הכרטיס – למשל, להדגיש קודם כל את היתרונות שלכם ורק לאחר מכן את הדברים בהם אתם פחות גאים.
 
שוכחים לספר
עם זאת, אל תיקחו את עצמכם כמובנים מאליו – יש דברים שנראים לכם סטנדרטים ואילו לאחרים ייראו כמדליקים במיוחד. זה שאתם עושים ג'וגינג, התנדבתם בפרויקט מעניין, זכיתם בתחרות ספורט או ביליתם שנה בטיול קרוונים בחו"ל – שתפו את המחזרים הפוטנציאליים כבר בשלב כרטיס ההכרות בקורות החיים שלכם, התעכבו על הפרטים הפיקנטיים והמסקרנים.
 
לא משלבים תמונה
אנו חיים בעולם ויזואלי של תמונות, אין מה לעשות, אנשים מחפשים אתכם בעיניים, הם רוצים לראות אתכם עוד לפני שהם יוצרים קשר זו הסיבה שלהימנע משילוב של תמונה בכרטיס שלכם באתר הינה טעות, כי כך אתם מקטינים באופן משמעותי את הסיכוי שלכם לפניות. הוסיפו תמונה מחמיאה ושדרגו את הכרטיס שלכם.   
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0