בעלי הבריז לי בדייט הראשון

לילך התלהבה מאוד מגדי, ההתכתבות ביניהם זרמה, הם גילו שיש להם שלל תחומי עניין משותפים וגם השיחה הטלפונית לא אכזבה ועד מהרה הם החליטו להיפגש. הבעיה היחידה בכל הסיפור היתה שללילך היתה תקופה מאוד לחוצה בעבודה.


 "עבדנו על פרויקט חשוב ונשארתי עד מאוחר בלי לדעת מראש עד איזה שעה אשאר כי כל ערב השעות השתנו ולכן לא יכולתי לתאם עם גדי יום או שעה ואמרתי לו שהכי טוב נקבע ליום שישי כי אני לא עובדת ביום שישי. אני הבנתי ממנו שסגרנו על היום והשעה וכל השבוע חיכיתי כבר שיהיה יום שישי ואז פתאום ביום רביעי גדי התקשר ואמר שנראה לו שנדחה את הדייט כי יש לו דייט עם מישהי אחרת!".
 
 
לילך מאוד נפגעה מאוד מזה שגדי מבטל לה יומיים לפני מועד הפגישה. "לא הבנתי איך יש לו דייט עם מישהי אחרת אם כבר קבענו שנינו. הוא אמר שהוא מאוד לחוץ עכשיו על דייטים ונמאס לו שבנות מבריזות לו ויש מישהי שהבטיחה לו להיפגש עוד היום, כך שהוא מעדיף לפגוש אותה. הוא בקושי התנצל ויצאתי מהשיחה בתחושה שהוא פשוט לא בסדר ומאוד נפגעתי".
אך טרם חלפו שבועיים מיום השיחה והנה גדי מתקשר שוב ללילך ושואל אותה מה שלומה. "בהתחלה לא הבנתי מה הוא רוצה, כי בזמן הזה אמרתי לעצמי שהוא בטח ביטל כי הוא פשוט לא רצה לצאת איתי. אבל מסתבר שהוא באמת יצא עם מישהי שהיתה יותר זמינה ממני באותה התקופה, זה לא עבד ביניהם והוא לא מוכן לוותר עלי. מרוב שהוא היה אסרטיבי ובמקרה הייתי פנויה באותו ערב, הסכמתי לתת לו צ'אנס. כולם אמרו שהשתגעתי כי בחור שנעלם עוד לפני הדייט הראשון ומעדיף מישהי אחרת עוד לפני הפגישה הראשונה לא נשמע פרטנר שמבין משהו במחוייבות, אבל כאן שיחקה יותר האינטואיציה והסכמתי לפגוש אותו. האמת? סיקרן אותי לראות מי עושה דבר כזה ומבריז עוד לפני שנפגשנו".
לא רק שלילך וגדי נפגשו, כעבור חצי שנה הם התחתנו ולילך שמחה שהיא נתנה לגדי הזדמנות נוספת שבהחלט הוכיחה את עצמה ובגדול.
 
לפעמים כדאי לתת הזדמנות שנייה לדייט פוטנציאלי שאכזב. מתי כדאי לכם לשקול לתת הזדמנות שנייה בהכרויות וירטואליות?
 
הכרטיס לא מספיק מוצלח
 לא כולנו ניחנו ביכולת כתיבה או ביכולת שיווקית ולא כולנו פוטוגניים ולכן, נכון שכרטיס באתר הוא כרטיס הביקור שלכם וחשוב מאוד להשקיע בו, אבל ישנם אנשים שנראים טוב והכרטיס שלהם לא אטרקטיבי במיוחד או להפך – התמונה אינה מחמיאה והכרטיס מסקרן. אם ישנו אלמנט שמעורר בכם הנעה לפעולה, צרו קשר עם אותו אחד או תענו להצעתו להתכתב בחיוב כי יתכן שיש כאן פוטנציאל לא ממומש לקשר.
 
 
ההתכתבות לא זורמת 
גם כאן קושי להתבטא בכתב יכול להתפרש כחוסר התאמה או חוסר עניין. נסו לבדוק בדרכים שונות אם שווה לתת הזדמנות נוספת – למשל, שאלו שאלות מכוונות או נסו לשבור את הקרח על ידי בדיחה או ספרו לו משהו יותר אישי ובדקו אם זה עוזר לו להיפתח או טוב מזה – הציעו לו לדבר בטלפון כדי לבדוק אם בערוץ אחר הקשר ביניכם עובד טוב יותר.
 

השיחה לא זורמת
כאן הבעיה יכולה להיות שאותו אדם נבוך, מתבייש, תפסתם אותו עייף או הוא לא וורבלי במיוחד. ישנם אנשים שבשלב הדייט פנים מול פנים מככבים, בעוד בשיחת טלפון קשה להם להעביר את מי הם באמת. בדקו אם אותו אדם עושה עליכם רושם טוב והוא נשמע לכם שכדאי לפגוש אותו. תוכלו למשל לדבר כמה פעמים בטלפון עד שתחליטו או פשוט לקבוע פגישה. אם אתם חשים שאין כאן סיכוי ממשי לקשר, אתם יכולים כמובן להפסיק את ההתקשרות, אבל אם אתם מרגישים שיש פוטנציאל, קבעו פגישה – אל תפספסו הזדמנות לקשר.         


0