זה הכל בראש שלכם

מאת: צוות אתר החצי השני

הוא לא התקשר כי הוא לא מעוניין, היא היתה עייפה בדייט כי היה לה משעמם, הוא לא באמת רוצה אותי, היא לא בקטע. כל כך הרבה מחשבות חולפות לנו בראש בנוגע לפרטנרים שלנו ולדייטרים שפגשנו לאורך הדרך, שלפעמים המחשבות הן אלה שמנהלות לנו את מערכת היחסים ולא המצב בעולם האמיתי.
אז בואו נתפקס לרגע ונתרכז במה שחשוב – במה שקורה בפועל ולא מה שמתחולל לנו בראש.
זה הזמן לאלף את הדמיון הפרוע ולחשוב מה אמיתי ומה פיקטיבי. לפניכם כמה הבחנות חשובות.

הוא עוד לא אמר "אני אוהבת אותך" אז הוא לא אוהב אותי
לכל אחד מאתנו יש טיימינג אחר לשליפת רגשות, יש מי שמתבטאים מאד מהר ויש מי שמעכבים את הרגשנות לשלב מאוחר מדי ויש כאלה שפשוט לא טובים בזה ואין שום קשר במה שעובר להם בלב ובין מה שהם אומרים. אחרי כמה פגישות, תוכלו לדעת טוב יותר בפני מי אתם עומדים, איזה מן טיפוס הוא, ולהבין אם העיכוב במשפט נובע מתוך זה שהוא ביישן או לא מהסוג שיוצא בהצהרות או באמת יש כאן שוני בתחושות שלכם.

היא לא התקשרה כפי שהבטיחה, היא לא מעוניינת
רגע, מתי החלטתם בדיוק שהיא לא מעוניינת? האם היא אמרה משהו או פשוט השיחה טרם הגיעה וכמה זמן באמת לקח לשיחה הזאת להגיע? שעה-שעתיים או יום יומיים? לפני שאתם נסחפים בתסריטים, רצוי שתשתחררו מספקולציות ותתנו לזמן לעשות את שלו, יש אנשים שלוקח להם הרבה יותר זמן ליצור קשר. מקסימום, אם הרגשתם שהשיחה לא מגיע ואתם רוצים להבהיר את העניינים, הרימו אתם טלפון – אולי יהיה כאן דייט ואולי לא, אבל עדיף שתדעו לאן זה הולך.

הוא לא החמיא לי, הוא חושב שאני לא מושכת
נכון שאתן אוהבות להרגיש יפות, מושכות ומחוזרות, אבל יש כאלה פרטנרים שפשוט לא יודעים להחמיא. הם יכולים להימשך נורא, להתרגש מהבושם שהזלפתן או מהמראה של העיניים שלכן כשהן מאופרות היטב, אבל הם פשוט לא יגידו כלום. סוג של אינטליגנציה רגשית נמוכה או פשוט חוסר מודעות. אתן יכולות פשוט לדובב – מה דעתך על או לתת לשפת הגוף לעשות את שלה, רק אם תרגישו רתיעה מסוימת, תבינו שיש דברים בגו. אל תבנו על מילים כמפתח לעתיד שלכן.

היא לא הציגה בפני את החברים שלה, היא מתביישת בי
היא מתחמקת מלהציג בפניך את חבריה או פשוט לא מעוניינת כרגע ליזום מפגש קבוצתי מחשש שהיא תקבל ביקורת או פשוט מזה שהמפגש ייכשל? האם פגשתם במקרה חברים שלה והיא לא הציגה אותך כפרטנר שלה או בכלל לא היתה לכם סוג של אינטראקציה עם החברים כדי להעמיד את המפגש במבחן המציאות? אם זה ממש מפריע לכם, פשוט תבדקו אתה מתי אתם יוצאים מהמחבוא.

אתם לא מדברים על העתיד אז אולי אין לכם עתיד
יש זוגות שעסוקים כל הזמן בלתכנן את העתיד שלהם, כסוג של תחביב ולצורך הנאה. הם יבנו בית חלומות, הם יולידו יחד ילדים מקסימים, הם יטוסו לחו"ל כל חודש, הם ייהנו ביחד מבישול ארוך ומחוויות רומנטיות ויש זוגות שלא מדברים על העתיד, כי הם פשוט חיים ונהנים מההווה. אם הגעתם לנקודה בה אתם נורא רוצים לדעת כבר אם יש לכם פרטנר לעתיד, ואולי התחושות שלכם מאותתות שמשהו בהווה לא עובד, אז כדאי ליזום שיחת "יחסינו לאן" ולפתור את התעלומה.

אל תתנו למחשבות להוביל אתכם למריבות או לפחדים, הכי טוב שתדברו עם הפרטנר ותפתרו את העניינים.


0