איך זה שהפכים נמשכים

 

מאת: מערכת החצי השני

 

את לא האמנת שתמשכי אליו: את כל כך ספונטנית ואימפולסיבית, הכל אצלך ברגע האחרון, זורמת עם החיים, משנה את הדעות שלך כמעט כל יום ואילו הוא מתוכנן ועובד כמו שעון שוויצרי. אבל בלי שהבנתם איך זה קרה, מצאתם אחד את השני מאוהבים עד השמיים. הרי לכם הוכחה מנצחת לכך שהפכים נמשכים.
ובכן, אתם לא לבד. יש אצלנו, באתר החצי השני, הרבה זוגות שנכנסו כשהם מחפשים משהו ספציפי, עם חזון ברור לגבי "מי הוא בן הזוג האידיאלי" עבורם ואז הם גילו שדווקא אותו טיפוס  שחשבו שהוא האחד והנכון בשבילם צפוי ומשעמם מדי או בכלל לא מתאים וזה שנראה הכי רחוק מאותו סטריאוטיפ של "פרטנר אידיאלי" הוא הזיווג המושלם עבורם.
אז איך בעצם הפכים נמשכים? מדוע החצי השני שלנו לפעמים כל כך שונה מאתנו אך בכל זאת משלים אותנו מכל הבחינות? זוגיות עם ניגודיות - ההפך ממה שחשבתם.

למצוא את האיזון המושלם
כל חיינו הסתובבנו בתחושה שחסר לנו מישהו ומשהו בחיים, שיאזן אותנו וכשנכנס לתמונה אותו פרטנר ששונה מאתנו הרגשנו לפתע שמצאנו את הבלאנס הנכון. זה יכול להיות בזה שאנחנו בזבזנים נורא והחצי השני שלנו חסכוני ויודע מתי להציב לנו גבולות כדי לשמור על יציבות פיננסית או אנחנו מאחרים כרוניים בעוד הוא דייקן היסטרי ובזכותו אנחנו מגיעים בזמן לכל מקום. בקיצור יש מישהו שיודע איך לטשטש את החולשות בזכות החוזקות שלו.

החיים, כפי שטרם ראיתם אותם
עד שמצאנו מישהו שמשלים אותנו ואולי גם ההפך הגמור שלנו, היתה לנו השקפת עולם מסוימת או יש דברים שפשוט לא ראינו. כעת, כשאתם ביחד, תוכלו לראות את החיים מבעד לפריזמה אחרת ומפרספקטיבה שונה לחלוטין. למשל, הוא רציונאלי ואת אמוציונאלית, הוא יכול לראות את ההיגיון ואת מחפשת את הרגש אך לפעמים שווה לקבל החלטות משותפות כשהאמוציות והרציונאל משתלבים ביחד וההחלטה מושכלת ונכונה יותר. הוא חובב טבע ואת עירונית, הוא יגלה לך את השבילים הקסומים בהם טרם פסעת.

הדרייב שהייתם צריכים
חייתם בתחושה שהחיים שלכם על הולד? שאתם מדשדשים במקום? תקועים בשלב מסויים ולא מצליחים לצאת ממנו?החצי השני שלכם יכול לחולל מהפכה בחייכם ולדחוף אתכם קדימה. לפעמים הוא הדלק, הוא זה שמניע לפעולה, מי שמוצא איך להגיע ללב שלכם ובגלל שהוא כל כך אמביציוזי בעוד אתם קופאים על שמריכם, הוא זה שיצליח למנף את הקריירה שלכם כפי שלא הצלחתם לעשות עד כה.

ביחד אין רגע משעמם
כשאתם יוצאים עם הקופי שלכם, אתם אומנם נהנים מלראות בו את עצמכם, יתכן שאתם מסכימים על הכל ואין בכלל חיכוכים אך החיים שלכם יכולים להיות קצת צפויים כיוון שהכל נעשה בדיוק בדרך שלכם. כשאתם יוצאים עם ההפך שלכם, יתכן שתקלעו לחיכוכים ולמריבות, אבל גם תעשו דברים שלא יצא לכם לעשות, שמישהו ישלוף אתכם מ"אזור הנוחות" שלכם, שתחוו חוויות בלתי שגרתיות ובקיצור, יהיה לכם הרבה אקשן ופאן.

תחושה יחידה מיוחדת
אתם אינדיווידואליים וכשתהיו בזוג אתם עלולים להתחיל לעשות הכל ביחד, לדבר ב"אנחנו" ולחשוב בשניים, שזה נהדר ותחושה מופלאה ומגבשת, אך כשאתם שני הפכים תוכלו להרגיש עוד יותר מיוחדים, כיוון שהצי השני שלכם הוא לא בדיוק כמוכם אלא עולם ומלואו בפני עצמו וגם אנחנו יחידים ומיוחדים. כך שלא תטמעו בזוגיות אלא להפך, תגלו את האני האישי שלכם ותחזקו אותו יותר.

בקיצור, כשאתם נרשמים לאתר הכרויות ויש לכם מודל מול העיניים, אל תחששו להיפתח לרעיונות ולפרטנרים אחרים. יתכן שתגלו שהבלתי צפוי הוא בדיוק מה שחיפשתם כל השנים.


.015625